Poradca,informátor v oblasti:
životosprávy,zdravotných
ťažkostí,formovania postavy.
J-Synek2.jpg
Diviaky nad Nitricou 33
Mailom:fitness7@azet.sk
Telefonicky:0918490828
Po-Ne:8-20hod.

Pri objednávaní produktov napíšte do mailu okrem adresy
aj vaše telefónne číslo.
Objednávky príjimam:
Mailom : fitness7@azet.sk
Mobil:0918490828
Osobne po dohode
Poštovné sa pohybuje v rozmedzí:1,15-3,60 eur,
v objednávke nad 80 eur sa poštová služba neplatí,
v určitých prípadoch aj pri nižších objednávkach.
Odosielanie výrobkov:do 24hod./ak sú na sklade/

Pri objednávaní produktov napíšte do mailu okrem adresy
aj vaše telefónne číslo.

Jednou z najušľachtilejších činností je znižovanie bolesti a utrpenia druhým.

MMS + DMSO - použitie

Chlorine Dioxide (MMS) - DMSO - liečebný protokol

Použitie: rakovinové a iné vážne ochorenia spôsobené parazitmi.

Preložené a skrátene z

http://www.new-cancer-treatments.org/Cancer/DMSO_CD.html

http://cancertutor.com/Cancer02/Chlorine_Dioxide.html

Tento liečebny protokol je určený pre transdermálnu aplikáciu (cez kožu).

Upozornenia

Tento protokol sa neodporúča aplikovať zároveň z chemickými liekmi, keďže ich účinok sa môže výrazne zvýšiť a môže teda dôjsť k predávkovaniu chemickými liekmi. Ak sa rozhodnete protokol použiť s chemickými liekmi, robte to opatrne a pozorne sledujte svoj stav.

Protokol nie je vhodný a nesmie sa aplikovať tehotným ženám, keďže chlórdioxid napáda nediferencované rakovinové bunky ako aj nediferencované bunky v plode (totožné z trofoblastickým vysvetlením vzniku rakoviny).

Čo je cieľom protokolu?

Cieľom protokolu je napadnúť rakovinu dvoma spôsobmi:

1. Pomocou DMSO ako nosiča, umožniť chlórdioxidu dostať sa dovnútra rakovinovej bunky a zničiť parazity nachádzajúcej sa v tejto bunke,

2. Chlórdioxid napadne a zničí všetky mikróby vo vnútri rakoviny, ako aj v krvnom obehu a v celom tele.

Imunitný systém komunikuje pomocou elektrických signálov. Tie sú narúšané negatívnymi elektrickými signálmi mikróbov. Odstránením mikróbov teda dochádza aj k celkovému posilneniu imunity.

Čo je DMSO?

DMSO, presnejšie Di-Methyl-Sulf-Oxide, je čisto prírodná látka z dreva, s veľmi vysokou vstrebateľnosťou. DMSO sa po zmiešaní s chlórdioxidom na tento naviaže a po nanesení na kožu kompletne vstrebá chlórdioxid do tela, kde napadá parazity v rakovinových bunkách. Po zničení parazitov v rakovinových bunkách sú tieto schopné premeniť sa späť na zdravé bunky.

K tomuto protokolu potrebujete 70% DMSO 99.99% čistoty v tekutej forme (nie gél).

Čo je chlórdioxid?

CHlórdioxid je mineral skúmaný vedcami mnohé roky a jeho vlastnosti sú dobre popísané v odborných žurnáloch. V alternatívnej medicíne ho ako prvý začal používať chemik Jim Humble. Používal ho napríklad aj na liečenie malárie a injekčne aj pri liečbe AIDS. Tento protokol (MMS a DMSO) je rovnako efektívny ako injekčna forma.

Dôležité zásady

Počas aplikácie tohto protokolu nepoužívajde ŽIADNE doplnkové antioxidanty, hlavne vitamin C, A, E, Betaglukán a iné imunomodulačné prostriedky. Pozor na antioxidanty pridané v ovocných džúsoch. Všetky antioxidanty majú schopnosť úplne neutralizovať chlórdioxid, pričom by liečba nemala žiadny efekt.

Nevystavujte chlórdioxid priamému slnku, inak dôjde k jeho znehodnoteniu.

Použite pripravený chlórdioxid s DMSO čo najskôr, inak docháda k jeho znehodnoteniu.

Odporúča sa striedanie protokolu MMS/DMSO a vitamínu C (vnútrožilovo) počas každých 10 dni, s prestávkou aspoň 1 - 2 dní medzi oboma protokolmi. Počas 10 dní aplikácie protokolu vitamínu C je dobré používať aj iné antioxidanty. Počas oboch protokolov je možné používať aj amygdalín (B17) v akejkoľvek forme, ak je tento nevyhnutný vzhľadom na stav pacienta a rozsah ochorenia.

Použitie DMSO pri liečbe rakoviny pomocou MMS je veľmi dôležité. MMS totiž samostatne ťažko dokáže preniknúť do vnútra rakovinovej bunky. Hlavným dôvodom použitia DMSO je, že DMSO „otvorí" rakovinovú bunku a MMS do tejto bunky ľahko prenikne. Len vo vnútri rakovinovej bunky dokáže MMS zničiť parazity a premeniť rakovinovú bunku na zdravú.

Protokol sa môže aplikovať aj orálne, avšak s podstatne menším účinkom a značnými vedľajšími účinkami, ako zvracanaie, hnačky, nevoľnosti, bolesti a iné kvôli tomu, že tráviaca sústava je na MMS veľmi citlivá. Z toho dôvodu dosiahnutie potrebnej davky (až 15 kvapiek 2 x denne) si vyžaduje dlhú dobu (týždeň až 2). Pri použití protokolu cez kožu je možne použiť potrebnú dávku okamžite a bez tráviacich ťažkosti. Jediným vedľajším účinkom kožnej aplikácie MMS je počiatožné pálenie, ktoré je však možne zmierniť rozotretím MMS/DMSO na väčšiu plochu kože.

MMS/DMSO je možné nanášať aj priamo na rakovinu kože či metastázy na koži, avšak aplikácia priamo na postihnuté miesta môže byť značne bolestivá.

Aspoň 30 minút po aplikácii MMS/DMSO cez kožu nepoužívajte žiadnú kozmetiku, ani prírodnú a pokožku neumývajte. 30 minút po aplikácii MMS/DMSO možno použiť LEN 100% prírodné oleje, najlepšie kokosový, panenský olivový alebo ľanový.

Nie je dôležité len napadnúť rakovinové bunky ale podporovať aj imunitný systém a zdravé bunky. Preto aj počas tohto protokolu je absolútne nevyhnutné dodržiavať protirakovinovú diétu tak, ako je to popísané napríklad v knihe Rakovina - prečo stále umierame bez spoznania pravdy.

Je veľmi dôležité piť aspoň 2 a pol litra čistej nesýtenej neminerálnej vody denne.

Čo je potrebne k aplikácii protokolu MMS/DMSO?

1. MMS spolu s kyselinou citrónovou 

2. Destilovaná voda (z najbližšej lekárne)

3. Tekuté (nie gél) DMSO 70% 99.99% čistoty

4. Kokosový/panenský olivový/ľanový olej na natretie pokožky 30 minút po aplikácii

--------------------------------------------------------------------------------------------

Postup - Čítajte pozorne a viackrát!

Krok 1 - odmeranie množstva MMS

Do čistého a suchého skleneného pohára nakvapkajte presne 15 kvapiek MMS.

Ak vážite medzi 60 - 50 kíl, nakvapkajte len 12 kvapiek MMS.

Ak vážite 50 kíl a menej, nakvapkajte len 9 kvapiek MMS.

Krok 2 - odmeranie množstva aktivátora (kyseliny citrónovej)

V zelenej fľaštičke, určenej pre aktivátor rozrobte kryštále kyseliny citrónovej s destilovanou vodou podľa návodu v príručke MMS. Roztoku kyseliny citrónovej možete pripraviť viac, aby ste ho mohli používať na nasledujúce aplikácie.

Ak máte roztok kyseliny citrónovej pripravený (alebo už bol predtým pripravený), pridajte 1 čajovú lyžičku (bez ohľadu na vašu váhu) tohto roztoku do MMS v sklenenom pohári.

Krok 3 - čakajte prvé 3 minúty

Po pridaní aktivátora (kyseliny citrónovej) do MMS pohárom zakývte, čím sa látky zmiešajú a čakajte 3 minúty, pričom je vhodné pohárom každých 30 sekúnd zakývať a zabezpečiť takto dostatočné zmiešanie. Po 3 minútach vznikol chlórdioxid.

Krok 4 - odmeranie množstva DMSO

Do vzniknutého chlórdioxidu pridajde 1 (jeden) a ¼ (štvrť) čajovej lyžičky DMSO.
Po pridaní DMSO do chlórdioxidu pohárom zakývte,

Krok 5 - čakajte max.15sekúnd,potom môžte hned aplikovať pripravený roztok na potrebné miesta.

------------------------------------------------------------------------------------------------

ZHRNUTIE PRÍPRAVY

1. Do pohára nakvapkajte podľa vašej váhy 9 až 15 kvapiek MMS

2. Pridajte JEDNU čajovú lýžičku kyseliny citrónovej

3. Čakajte 3 minúty a zamiešavajte zmes každých 30 sekúnd. Vznikol chlórdioxid

4. Pridajte 1 a ¼ čajovej lyžičky DMSO

5. Čakajte cca 15 sekund.

Zmes je pripravená na nanesenie na kožu------------------------------------------------------------------------------------------------

Aplikácia chlórdioxidu/DMSO na kožu

Krok 1 - Príprava vstrebateľnosti pokožky

Miesto na pokožke, najlepšie v blízkosti postihnutia, umyjeme roztokom sódy bikarbóny a dobre opláchneme vodou. Nepoužívať žiadne mydlá a iné čistiace prostriedky. Rovnakým spôsobom dobre umyjeme dlaň, ktorou budeme roztok nanášať. Nepoužívame žiadne rukavice, ale nanášame holou dlaňou (do ktorej sa roztok taktiež vstrebáva, čo je len zdraviu prospešné a to aj v prípade, ak roztok nanáša iná osoba).

Pol hodiny pred nanesením samotného roztoku chlórdioxid/DMSO na očistenú pokožku nanesieme a na čo najväčšiu plochu rozotrieme 2 čajové lyžičky samotného DMSO.

Po nanesení DMSO pokožka niekoľko minút jemne páli, keďže DMSO má vysokú vstrebateľnosť. Miesto rozotretia DMSO nie je dobre ničím prikrývať a v žiadnom prípade nie farebným, nečistým, alebo inak nekvalitným textilom, inak hrozí vstrebanie sa nežiadúcich látok do kože.

DMSO má vôňu cesnaku. Preto pacient môže mať pocit chute cesnaku v ústach a osoby v jeho blizkosti môžu niekoľko hodín túto vôňu cítiť. V žiadnom prípade ale nepoužívajte chemické parfémy a v žiadnom prípade nie na ošetrované miesto.

Krok 2 - Aplikácia chlórdioxidu/DMSO

Pol hodiny po nanesení DMSO na rovnaké miesto nanesieme a rozotrieme pripravený roztok chlórdioxid/DMSO.

Ošetrené miesto je potrebné nechať odhalené a minimálne pol hodiny nijako neošetrovať, ani napriek pravdepodobnému páleniu. Až pol hodiny po nanesení roztoku možno pokožku ošetriť kvalitným prírodným rastlinným olejom.

Keďže aplikácia protokolu je 2 x denne v rozmädzí 12 hodín, druhú dávku roztoku nanášame vždy na iné miesto na tele, nie na to isté, kde bol roztok nanesený vopred v ten istý deň. Týmto umožníme, aby sa pokožka zregenerovala.

Ak je pacient postihnutý metastázami na viacerých miestach na tele, je dobré naniesť roztok ráno na celu jednu polovicu tela a večer na opačnú polovicu tela.

Zhrnutie aplikácie chlórdioxidu/DMSO na kožu.

1. 8.00 ráno na vybrané umýté miesto nanesieme a rozotrieme 2 ČL DMSO

2. 8.30 ráno na rovnaké miesto nanesieme roztok chlórdioxid/DMSO

3. 8.00 večer na vybrané umyté miesto nanesieme a rozotrieme 2 ČL DMSO

4. 8.30 večer na rovnaké miesto nanesieme roztok chlórdioxid/DMSO

Roztok chlórdioxid je najlepšie pripraviť medzi krokmi 1 a 2, a medzi krokmi 3 a 4 alebo krátko pred každou jednou procedúrou.

MMS a DMSO nie je možné zakúpiť ako liečebnú látku v lekárni, keďže ani jedna látka nie je oficiálne schválená ako liek. Je to tak z dôvodou ekonomicko-politických a z dôvodov záujmov farmaceutických korporácii, ktoré lobovaním zdravotníckych zriadení cieľavedome potláčajú akúkoľvek lacnú a efektívnu liečbu chorôb.

www.e-mms.sk
Name
Email
Comment
Or visit this link