Poradca,informátor v oblasti:
životosprávy,zdravotných
ťažkostí,formovania postavy.
J-Synek2.jpg
Diviaky nad Nitricou 33
Mailom:fitness7@azet.sk
Telefonicky:0918490828
Po-Ne:8-20hod.

Pri objednávaní produktov napíšte do mailu okrem adresy
aj vaše telefónne číslo.
Objednávky príjimam:
Mailom : fitness7@azet.sk
Mobil:0918490828
Osobne po dohode
Poštovné sa pohybuje v rozmedzí:1,15-3,60 eur,
v objednávke nad 80 eur sa poštová služba neplatí,
v určitých prípadoch aj pri nižších objednávkach.
Odosielanie výrobkov:do 24hod./ak sú na sklade/

Pri objednávaní produktov napíšte do mailu okrem adresy
aj vaše telefónne číslo.

Jednou z najušľachtilejších činností je znižovanie bolesti a utrpenia druhým.

Koloidné striebro

Koloid.striebro

Koloid.striebro

300ml/8,50 eur
Koloidné striebro má 30-35ppm,CENA ROVNAKA
Koloidné striebro 300ml s prenesenými informáciami- cena 8,50 €
Koloidné striebro 300ml bez informácii - 7eur
Koloidné striebro 500ml s prenesenými informáciami 12eur
Koloidné striebro 500ml bez informácii - 10eur
Koloidné striebro 1000ml prenesenými informáciami 20eur
Koloidné striebro 1000ml bez informácii - 17eur
Ag100 Koloidné striebro
Prírodné antibiotikum.


Koloidné striebro sú maličké častice a ionty čistého striebra suspendované v čistej deionizovanej vode (bez elektrických nábojov). Majú rovnaký elektrický náboj, takže sa vzájomne odpudzujú a sú v sústavnom pohybe.

Častice koloidného striebra je možné pozorovať iba elektrónovým mikroskopom. Čím menšie sú častice, tým je roztok účinnejší. Optimálna veľkosť strieborných častíc je od 1,5 do 5 nm pri koncentrácii 10 mg striebra na liter vody (10 ppm). Pre porovnanie: vírusy majú veľkosť od 15 do 150 nm a baktérie od 350 do 1000 nm, sú teda podstatne väčšie ako častice koloidného striebra, ktoré vďaka tomu môžu voľne prenikať do vnútra patogénov a podporovať liečebný proces.

Je treba zdôrazniť, že ľudské telo vypĺňajú prirodzené koloidné látky, ako je krv, lymfa, vnútrobunkové tekutiny. Napríklad v krvi sa nachádzajú častice vápnika, draslíka a sodíka, ktoré majú elektrický náboj a spolu s krvou tvoria koloid. Striebro v koloidnej forme má podobnú štruktúru ako organické tekutiny, čo je pre ľudský organizmus dobré, lebo vďaka tomu sa koloidné striebro ľahko vstrebáva. Mikroskopická veľkosť častíc striebra im dokonca umožňuje prenikať z vlásočníc do každej živej bunky, v ktorej môžu urýchľovať a podporovať liečebný proces na bunkovej úrovni.

Ako pôsobí Koloidné striebro

Už viac ako 100 rokov skúmajú vedci rôzne použitia koloidného striebra, vďaka čomu sa podarilo potvrdiť, že častice čistého striebra, ktoré sú v ňom obsiahnuté:

* pôsobia podporne pri bakteriálnych, vírusových a mykotických infekciách,
* podporujú protizápalové procesy a napomáhajú pri dezinfekcii,
* zmierňujú bolesť a svrbenie kože,
* v čase choroby napomáhajú pri vytvorení zástupného imunitného systému,
* podporujú regeneráciu poškodených buniek,
* aktivizujú očisťovanie organizmu od toxínov,
* neničia priateľské črevné baktérie,
* nehromadia sa v organizme,
* nespôsobujú podráždenie sliznice ústnej dutiny, žalúdka a čriev.

Efekt „striebornej strely”
Často sa medzi vedcami hovorí o tom, že častice striebra sa v organizme prejavujú ako „strieborné strely“, čo znamená, že samé vyhľadávajú choroboplodné zárodky a priťahujú ich svojím opačným elektrickým nábojom (majú silný kladný náboj, zatiaľ čo väčšina choroboplodných zárodkov má náboj záporný). Preto je možné povedať, že nejde o náhodný, ale naopak o cielený proces, čo v konečnom dôsledku zásadne podporuje liečbu a urýchľuje uzdravenie.

Vlastnosti Koloidného striebra

Potvrdilo sa, že koloidné striebro podporuje liečbu takých ochorení, ako napr.:

* vírusové infekcie – nachladnutie, nádcha, kašeľ, chrípka, zápal priedušiek, krčné zápaly, zápaly mandlí, opary;
* bakteriálne infekcie – angína, hnačka, tuberkulóza, žalúdočné a črevné zápaly, nákazy stafylokokmi a streptokokmi, svrbenie konečníka, kožné infekcie lišajového typu, vredy;
* mykotické a kvasinkové infekcie – plesne na koži, nechtoch, nohách, pošvové mykózy, črevná a pľúcna kandidóza, infekcie miazgových uzlín;
* chronické zápalové stavy – zápaly dutín, zápaly ústnej dutiny;
* lupienka a lupiny – koloidné striebro dezinfikuje kožu, mierni zápalové stavy a svrbenie;
* ťažko sa hojace rany, popáleniny (vrátane slnečných) – zmierňuje infekciu, podporuje rýchlu regeneráciu poškodených buniek;
* akné – koloidné striebro zmierňuje vonkajšie prejavy akné a zároveň vo vnútri čistí organizmus, takže odstraňuje príčiny tejto choroby.

Použitie Ag100 Koloidného striebra.

Ag100 Koloidné striebro je možné užívať vnútorne, zvonku na koži, na výplach hrdla, ústnej dutiny a ostatných dutín, na výplachy pošvy a ako zložku klystíru.

Zvonku
Ag100 Koloidné striebro sa nanáša priamo na kožu pomocou obkladov (vytlačená gáza nasiaknutá koloidným striebrom), rozprašovače (spreje) alebo jednoducho poliatím daného miesta na koži, a to niekoľkokrát denne. Pozor! Miesta omývané koloidným striebrom nevystavujte priamym slnečným lúčom.

Vnútorne
– preventívne: max. 1 lyžička denne (asi 5 ml);
– podporne pri nachladnutí, infekciách, chrípke: 4 x denne 1 lyžička (4 x 5 ml);
– podporne pri chronických ochoreniach: 2 x denne 1 lyžička (2 x 5 ml);
– pre zvýšenie vitality: max. 6 lyžičiek denne (do 30 ml);

Ag100 Koloidné striebro je vhodné užívať vnútorne počas dvoch mesiacov a po uplynutí tohto obdobia sa odporúča urobiť niekoľkotýždňovú pauzu. Je potrebné sledovať individuálne reakcie organizmu na tento prípravok a v prípade potreby sa obrátiť na lekára.


Maximálna bezpečná denná dávka

Agentúra ochrany životného prostredia USA (EPA) zistila, že dávka 325 mikrogramov koloidného striebra denne je pre ľudské telo s hmotnosťou 72 kg netoxická. V jednej lyžičke (5 ml) koloidného striebra s koncentráciou 10 ppm je obsiahnutých 50 mikrogramov čistého striebra, dá sa teda ľahko vypočítať, že pri hmotnosti 72 kg je bezpečné užívať 6 lyžičiek denne.

Viac inf.o koloidnom striebre v nájdete v článku:Koloidné striebro na pravej strane stránky.

Cena:300ml- 8,50eur
Cena:500ml- 12eur
Cena:1000ml-20eur
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Prenesené informácie pochádzajú z aktivátora tohto pôsobenia:

aktivátor upravuje a harmonizuje štruktúru molekúl každej tekutiny a optimalizuje jej účinok. Vyrába sa z vysokohodnotného priezračného skla Duran (maximálna teplota použitia je 90°C), jeho priemer je 10 mm a dĺžka 280 mm. Obsahuje energetizovanú vodu z ametystových drúz, ktorá pretrvala viac ako sto miliónov rokov v pôvodnej forme a nebola znečistená žiadnym negatívnym vlnením alebo nedobrými rezonančnými poľami. V tejto vode je prítomná absolútne čistá forma a harmónia prírody. Keďže iba v jednej zo sto kryštálových drúz sa našla voda, bola táto voda homeopaticky premiešaná s horskou pramenitou vodou z nadmorskej výšky 1800 m. Pritom sa voda z drúz 21-krát premiešava s horskou vodou a ukladá sa na 21 dní pod energetickú pyramída v mesiaci, v ktorom nastane spln dvakrát (tzv. „Modrý Mesiac“). Podľa japonského bádateľa Masaru Emoto sa počas tejto doby spoja vodné kryštály z drúz s horskou vodou za vzniku harmonizujúcej energie.
To isté platí pre kryštalickú výstavbu prirodzene opracovaných ametystov. Im sa pripisujú očisťujúce, inšpirujúce a poznanie prinášajúce vlastnosti. Ametyst pomáha vode zvládať emócie a posilňovať jej pamäťové schopnosti.

V prípade želania môžu byť do koloidného striebra vložené napr.aj informácie z :
-enzýmov
-probiotík
-koloidných minerálov
-dračej krvi
-huby čagy
-matuzalema
-ASEY
-iných produktov
Name
Email
Comment
Or visit this link