Poradca,informátor v oblasti:
životosprávy,zdravotných
ťažkostí,formovania postavy.
J-Synek2.jpg
Diviaky nad Nitricou 33
Mailom:fitness7@azet.sk
Telefonicky:0918490828
Po-Ne:8-20hod.

Pri objednávaní produktov napíšte do mailu okrem adresy
aj vaše telefónne číslo.
Objednávky príjimam:
Mailom : fitness7@azet.sk
Mobil:0918490828
Osobne po dohode
Poštovné sa pohybuje v rozmedzí:1,15-3,60 eur,
v objednávke nad 80 eur sa poštová služba neplatí,
v určitých prípadoch aj pri nižších objednávkach.
Odosielanie výrobkov:do 24hod./ak sú na sklade/

Pri objednávaní produktov napíšte do mailu okrem adresy
aj vaše telefónne číslo.

Jednou z najušľachtilejších činností je znižovanie bolesti a utrpenia druhým.

LKVB6 , VITAMIN - D

LKVB6 18eur

LKVB6 18eur

LKVB6 90tabl.-18eur
LKVB6 90 tabl. - cena 20,50 €
LKVB6-vysoko účinný

HARMONIZÁTOR METABOLIZMU A SPALOVAČ TUKU

Má vyše 10 ročnú tradíciu,desaťtisíce opakovane predávaných kusov a roky verných užívateľov.Ťažko objavíte prípravok na komplexnú úpravu metabolizmu s takou účinnosťou a univerzálnosťou.A nenájdete organizmus,ktorému by nejako nepomohol.

Hlavné účinky
* Výrazne podporuje chudnutie("rozpúšťa" podkožný tuk)
* Posilňuje pamäť a nervy (uľahčuje učenie)
* Účinný pri bolestiach kĺbov, reumatizmu a opuchoch
* Posilňuje pamäť a nervy (uľahčuje učenie)
* Znižuje vysokú hladinu cholesterolu
* Čistí pečeň a krv (a zbavuje ich jedovatých látok)
* Blahodárne pôsobí pri liečení ekzému a lupienky
* Môže zastaviť (alebo spomaliť ) padanie vlasov
* Zabraňuje tvorbe žlčových kameňov
* Predchádza a lieči infekcie (hl. krku, ucha, nosu aj.)
* Posiluje trávenie a krvný obeh
* Je zdatným pomocníkom pri liečbe alergií
* Znižuje únavu, dodáva energiu
* Odstraňuje zápchu aj hnačky
* Brzdí vznik rakoviny (vylučuje karcinogénne látky)
* Simuluje funkciu štítnej žľazy
* Brzdí kazenie zubov a osteoporózu
* Mnohokrát pomôže rozpustiť ľadvinové kamene
* Odstraňuje "hnitie" v črevách (hnilobné baktérie)
* Stimuluje tvorbu svalovej hmoty

LKVB6

Obsah: 90 tbl.
Účinné látky v jednej tablete:
Lecitín - 400mg, Kelp - 200mg, Jablčný ocot - 80mg, Vitamín B6 - 20mg.
Ako užívať LKVB6

bežne: 1 tbl. denne resp. 3x 1/2tbl,
zosilnené: (napr.pri chudnutí) 3-4tbl. denne
prevencia: (napr. očista organizmu, udržiavanie váhy ...) 3tbl. denne (každý druhý týždeň)
CENA :20,50 €
Upravte si svoj metabolizmus!


LKVB6 účinne upravuje látkovou výmenu, má široké spektrum liečebných a stimulačných účinkov.
Bežné lieky potlačia príznaky choroby, no LKVB6 odstraňuje ich skutočné príčiny.
Obezita a LKVB6

Pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o účinky a dávkovanie prípravku LKVB6 pri obezite, odporúčam článok: Obezita riešenie pomocou prírodných prípravkov alebo článok o správnom chudnutí a prírodných prípravkov Prírodné prípravky pri chudnutí.
Najobľúbenejší prípravok u naších zákazníkov je LKVB6.

Firma KLAS zbiera skúsenosti s týmto prípravkom už viac ako desať rokov. Hneď na začiatku prekvapila neobyčajne vysoká spokojnosť zákazníkov, ktorá nápadne prerástala reakcie na akékoľvek iné prípravky.
Riešenie na úpravu látkovej výmeny = LKVB6.

Metabolizmus - látková výmena hrá kľúčovú úlohu v rovnováhe každého organizmu.

Môžete mať organizmus v perfektnom stave alebo konzumovať najlepšiu stravu, pokiaľ ale Vaša látková výmena nebude v poriadku, budete chorí a žiadne lieky nič nevyriešia.

Prípravok LKVB6 celkom prirodzenou cestou komplexnej úpravy metabolizmu prinavráti Vášmu telu stratenú harmóniu.
Aj keď sa to zdá neuveriteľné, LKVB6 v organizme podporuje funkciu mnohých orgánov a rôznych telových sústav.
Celebrity a LKVB6

Aj známe tváre z časopisov a televízie poznajú a aj užívajú tento prípravok. Viac si prečítajte v samostatnom článku.
Čo znamená názov LKVB6?
Vďaka kombinácii štyroch látok:( Lecitín, Kelp, Jablčný ocot, Vitamín B6) prípravok LKVB6 priaznivo reguluje metabolizmus a tým vracia telu stratenú rovnováhu.

L - lecitin = ak je v organizme v dostatočnom množstve, zabezpečuje optimálnu priepustnosť bunkovej membrány a správnu činnosť bunky. Nakoľko naša strava obsahuje oveľa viac tukov ako je potrebné, konzumácia lecitínu je užitočná pre všetkých z nás bez rozdielu veku.

K - kelp = morské riasy, koncentrovaný zdroj minerálov hlavne jódu, draslíka, horčíka, vápnika a železa. Kelp môže nahradiť alebo doplniť soľ pri liečbe a prevencii strumy, čo je zväčšenie štítnej žľazy v dôsledku nedostatku jódu v potrave.

V - vinegar extrakt (alebo extrakt z jablčného octu) = podporuje látkovú výmenu, zvyšuje schopnosť tvorby červených krviniek a obmedzuje hnilobné a kvasné procesy v črevách. Je vhodný pre deti, starších ľudí, diabetikov a pre tých, ktorí musia dávať pozor na obmedzený prísun sodíka.

B6 - pyridoxin, vitamín B6 = hrá dôležitú úlohu v metabolizme červených krviniek, pri raste a vývoji kostry. Vitamin B6 má v tele množstvo metabolických úloh. Medzi jeho najväčších nepriateľov patria antikoncepční pilulky a tiež jeho nedostatok je veľmi rozšírený, hlavne medzi ľuďmi, ktorí drží redukční diétu a často hladujú.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vitamín D sa ukázal byť v predchádzaní chrípke oveľa lepší než očkovanie
Ak by vedci objavili niečo, čo by fungovalo pri predchádzaní chrípke lepšie než očkovanie, myslíte, že by sa na to všetci vrhli, že? Koniec koncov, nie je snáď zmyslom tohto snaženia chrániť deti a dospelých pred chrípkou? Klinické skúšky vedené Mitsuyoshim Urashimom a vypracované Oddelením molekulárnej epidemiológie na Katedre pediatrie Lekárskej fakulty Univerzity Jikei v Tokyu zistili, že vitamín D bol vysoko účinný pri zabránení chrípkovým nákazám u detí. Správa o tom vyšla v čísle American Journal of Clinical Nutrition (Amerického časopisu o klinickej výžive) z marca 2010 (Am J Clin Nutr, 10.III.2010, doi:10.3945/ajcn.2009.29094).
To je výsledok randomizovanej, dvojito zaslepenej, placebom kontrolovanej štúdie na 334 deťoch, z ktorých polovica dostávala 1200 IU vitamínu D3 denne. Inými slovami: toto bola dôsledná vedecká štúdia spĺňajúca zlatý štandard vedeckého dokazovania.
V tejto štúdii dostalo chrípku 31 zo 167 detí v placebo skupine za 4 mesiace trvania tejto štúdie, ale len 18 detí v rovnako veľkej skupine, ktorej bol podávaný vitamín D. To znamená, že vitamín D je zodpovedný za zabránenie nákaze chrípkou u takmer 8% detí.
Očkovanie proti chrípke dosahuje podľa posledných vedeckých údajov 1% zníženie chrípkových príznakov (http://www.naturalnews.com/029641_vaccines_junk_science.html ).
To znamená, že vitamín D sa pri predchádzaní chrípkovým nákazám u detí javí byť 8x účinnejší než očkovanie.
Aby sa toto ešte viac potvrdilo, treba urobiť klinické skúšky priamo porovnávajúce doplnky vitamínu D s očkovaním proti chrípke na spolu štyroch skupinách ľudí:
1. skupina dostane placebo
2. skupina dostane skutočný vitamín D (2.000 IU denne)
3. skupina bude zaočkovaná proti chrípke
4. skupina bude "zaočkovaná" neškodným roztokom bez účinnej látky

Skupiny 1 a 2 by mali byť randomizované (náhodný výber účastníkov do jednej či druhej skupiny - pozn. prekl.) a dvojito zaslepené (výskumníci nevedia, kto patrí do ktorej skupiny, nevedia to ani účastníci skúšok - pozn. prekl.), rovnako tak skupiny 3 a 4. Výsledky by odhalili pomer účinnosti vitamínu D oproti očkovaniu proti chrípke.
Nanešťastie, takéto klinické skúšky nikdy nebudú vypracované, lebo propagátori očkovania vedia, že by tieto skúšky ukázali zbytočnosť ich očkovacích látok. Takže nepodrobia očkovanie nijakej skutočnej vede, ktorá by ho porovnala s vitamínom D.

Vitamín D tiež výrazne obmedzil príznaky astmy u detí
Vráťme sa k spomínanej štúdii. Ďalší fascinujúci výsledok je, že ak odstránime zo štúdie tie deti, ktorým rodičia už predtým dávali vitamín D, tzn. pozrieme sa len na deti, ktoré začali klinické skúšky bez predchádzajúceho užívania vitamínu D, výsledky sú ešte lepšie, keďže vitamín D znížil pomerné riziko nákazy o takmer dve tretiny.
Vyše 6 z 10 detí, ktoré by inak boli nakazené chrípkou, boli proti chrípke chránené doplnkami vitamínu D.
Štúdia tiež odhalila, že vitamín D silne potlačil príznaky astmy. Z detí s predchádzajúcou diagnózou astmy zažilo astmatické záchvaty 12 tých, čo nedostávali vitamín D, ale len 2 z tých, čo vitamín D dostávali.
Aj keď táto vzorková podmnožina je malá, je to ďalší dôkaz, že vitamín D zabraňuje astmatickým záchvatom u detí, čo je úplne v súlade s predchádzajúcimi dôkazmi, že vitamín D sa javí byť výbornou živinou na predchádzanie astme.

Propagátori očkovania nie sú stúpencami skutočnej vedy
Keď teraz uvážime, že vitamín D3 je vysoko účinný pri ochrane pred chrípkou - 8x účinnejší než očkovanie, - nemali by sa predstavitelia CDC (Centers for Disease Control and Prevention = Stredisko pre kontrolu a prevenciu chorôb v USA; obdoba slovenského Úradu verejného zdravotníctva - pozn. prekl.), lekári a zdravotnícke úrady poponáhľať s odporúčaním užívania vitamínu D pred začiatkom chrípkovej sezóny?
Samozrejme mali. Ale neurobia to. Pretože pre nich to v skutočnosti nie je o ochrane pred chrípkou a ani nikdy nebolo. Prvoradým záujmom tábora propagátorov očkovania je používať chrípku ako ospravedlnenie očkovania čoraz viac ľudí bez ohľadu na to, či je toto očkovanie užitočné (alebo bezpečné).
Ani keby vitamín D ponúkal 100% ochranu pred všetkými chrípkovými nákazami, neodporučili by ho.
Prečo? Lebo vôbec neveria v moc výživy! Protiví sa to tomu, čo im natlačili do hláv na lekárskej fakulte, totiž, že výživa je nepodstatná a len lieky, očkovanie a chirurgia sa považujú za skutočné lekárstvo.
Propagátori očkovania, ako vidíte, nie sú vyznavačmi skutočnej vedy. Môžete vydať stovky štúdií dokazujúcich, že vitamín D je mnohokrát účinnejší než očkovanie, a aj tak by vitamín D nikdy neodporučili.
Vyznávajú radšej lekárske dogmy než skutočné riešenia pre pacientov. Odporúčajú očkovanie, lebo... nuž... očkovanie vždy odporúčali a aj ich kolegovia ho odporúčajú. A ako by sa toľko múdrych hláv mohlo mýliť, všakže?
Ale to sú dejiny vedy: Pravidelne sa stáva, že veľké množstvo veľmi múdrych hláv sa mýli. Mimochodom, takto sa zvyčajne deje pokrok vo vede: Nová myšlienka je výzvou pre starý predpoklad, a keď všetci obhajcovia starej (mylnej) myšlienky vymrú, veda dokáže o máličko pokročiť proti kvíleniu a výpadom rozhodného dogmatického odboja.
Tento postoj sa krikľavo prejavuje vo výroku Dr. Johna Oxforda, profesora virológie na Queen Mary School of Medicine (Lekárska škola kráľovnej Márie) v Londýne, ktorého reakcia na túto štúdiu bola (http://www.timesonline.co.uk/tol/news/uk/scotland/article7061778.ece ):
"Toto je predbežná štúdia. Bude hodnotená vedcami. Hodí sa na vzorec sezónnej chrípky. Rastie zázemie solídnej vedy, ktorá dáva príbehu o vitamíne D dôveryhodnosť. Ale túto štúdiu treba zopakovať. Ak sa jej zistenia potvrdia, môžeme uvažovať o podávaní vitamínu D spolu s očkovaním."
Všimli ste si jeho záver? Ani len neuvažoval o tom, že by vitamín D mohol nahradiť očkovanie. Radšej predpokladá, že vitamín D má hodnotu len keď sa podáva spolu s očkovaním!
Toto vidieť aj v rakovinovom priemysle vo vzťahu k proti-rakovinovým bylinkám a výživovým doplnkom. Vždy, keď sa nejaký proti-rakovinový výživový doplnok dostane do novín (čo sa nedeje veľmi často), onkológ k tomu povie niečo ako "Nuž, toto by mohlo byť dobré podávať pacientom po chemoterapii..." ale nikdy nie ako náhradu chemoterapie.
Mnoho lekárov a lekárskych vedcov z hlavného prúdu jednoducho nie je schopných myslieť za hranicami veľmi obmedzujúcich škatuliek, do ktorých boli ich mozgy natlačené za roky "od-vzdelávania" na lekárskych fakultách. Keď vidia dôkaz opaku toho, čomu ich učili, hlúpo ho odignorujú.
"Skutočnosť, že názor je veľmi rozšírený, nie je vôbec dôkazom, že nie je úplne absurdný. Vlastne keď sa pozrieme na hlúposť väčšiny ľudstva, veľmi rozšírená domnienka bude s väčšou pravdepodobnosťou hlúpa než rozumná."
Bertrand Russell

Lekárske časopisy sú strážcami ignorancie
Lekárske časopisy vo veľkej miere fungujú nie ako majáky vedeckej pravdy, ale ako obrancovia pseudo-vedeckých dogiem. Aby Vaša štúdia vyšla v nejakom z väčšiny časopisov, musí zodpovedať očakávaniam a viere redaktora daného časopisu. Tzn. pokrok vedeckého poznania zrkadlený v tom-ktorom časopise je obmedzený na súčasné názory jednej jedinej osoby - redaktora daného časopisu.
Skutočne prevratný výskum, ktorý je výzvou pre zažité názory, je takmer vždy odmietnutý. Iba štúdiám, ktoré potvrdzujú v súčasnosti obľúbené domnienky redakcie časopisu, bude povolené zverejnenie. Toto je dôvodom, prečo pokrok práve lekárskej vedy je taký pomalý.
Štúdie, ktoré ukazujú, že vitamín D je účinnejší než očkovanie, len zriedkakedy uzrie svetlo sveta vo vedeckej komunite. Je vlastne veľkou zásluhou American Journal of Clinical Nutrition, že vydal túto štúdiu Mitsuyoshiho Urashimu. Väčšina lekárskych časopisov by dala od nej ruky preč, lebo spochybňuje zažité názory na chrípku a očkovanie.
Viete, lekárske časopisy sú v širokej miere financované farmaceutickým priemyslom. A tento nechce vidieť žiadne štúdie v prospech vitamínov, bez ohľadu na ich vedecké kvality. Aj keby vitamín D ušetril USA miliardy dolárov na nákladoch na zdravotnú starostlivosť (čo v skutočnosti môže), nechcú, aby vitamín D získal akúkoľvek vedeckú podporu, lebo výrobcovia liekov si nemôžu patentovať vitamín D. Je dostupný každému za pár drobných denne.
Časom bude uznaný za lepší než očkovanie proti sezónnej chrípke, ale teraz musíme trpieť pod hlúpou propagandou priemyslu, ktorý zanevrel na vedu a začal vyznávať ihlu.

Zdroj:
• http://www.ajcn.org/cgi/content/abstract/ajcn.2009.29094v1

NaturalNews.com - 16.IX.2010 - Mike Adams

Pôvodný článok "Vitamin D proven far better than vaccines at preventing influenza infections "
z angličtiny preložil Ing. Marián Fillo.

Zdroj: www.slobodavockovani.sk
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Epidemie nedostatku vitamínu D
15.03.10 Mike Adams
Jinými slovy, vitamín D účinkuje tak trochu jako klíček v zapalování vašeho auta: auto nepojede, pokud neotočíte klíčkem a nenastartujete motor. Podobně ani váš imunitní systém nebude pracovat, pokud nebude biochemicky aktivován vitaminem D. Pokud se setkáte se zimní chřipkou ve stavu nedostatku vitamínu D, váš imunitní systém je v podstatě proti sezónní chřipce bezbranný. Proto lidé, kteří onemocní, jsou ti, kteří jsou stále pod střechou, pracují pod střechou a žijí v chronickém nedostatku vitamínu D. Proto také prakticky všichni lidé, kteří zemřeli na H1N1, měli chronický nedostatek vitamínu D. V podstatě neměli žádnou ochranu svým imunitním systémem a byli tak snadným cílem pro prasečí chřipku.

Po celém moderním světě se šíří epidemie nedostatku vitamínu D, a je to epidemie tak hluboká a závažná, že epidemie prasečí chřipky H1N1 vypadá ve srovnání s tím jako rýma. Nedostatek vitamínu D je tak rozšířen, že je to alarmující, a je také základní příčinou mnoha dalších vážných nemocí jako rakovina, cukrovka, osteoporéza a srdeční choroby.
Nová studie publikovaná v březnu 2010 v časopise Journal of Clinical Endocrinology and Metabolism zjistila, že 59% populace má nedostatek vitamínu D. Navíc asi 25% z toho má extrémně nízkou úroveň vitamínu D.
Vedoucí autor studie, dr. Richard Kremer z Centra zdraví univerzity v McGill řekl: „Abnormální úrovně vitamínu D jsou spjaty s celým spektrem nemocí, včetně rakoviny, osteoporézy a cukrovky, a rovněž s kardiovaskulárními a autoimunitními chorobami.“
Tato nová studie rovněž dokumentuje jasné spojení mezi nedostatkem vitamínu D a uloženým tělesným tukem. To podporuje teorii, kterou obhajuji na NaturalNews již mnoho let: sluneční záření podporuje ztrátu tělesného tuku. Vitamín D je možným hormonálním mechanismem, s nímž tento jev ztráty tuku pracuje.
Vědecká bádání o vitamínu D dávají ještě lepší výsledky ...

Aktivátor imunitního systému
Nedávné výzkumy provedené na univerzitě v Kodani objevily, že vitamín D aktivuje imunitní systém tím, že „vyzbrojí“ T buňky k boji proti infekci.
Tento výzkum zjistil, že bez vitamínu D je imunitní systém T buněk neaktivní a poskytuje jenom malou nebo žádnou ochranu proti napadení mikroorganismy a viry. Ale s vitamínem D v krevním řečišti se tyto buňky „ozbrojí“ a začnou vyhledávat vetřelce, které zničí a vyloučí z těla.
Jinými slovy, vitamín D účinkuje tak trochu jako klíček v zapalování vašeho auta: auto nepojede, pokud neotočíte klíčkem a nenastartujete motor. Podobně ani váš imunitní systém nebude pracovat, pokud nebude biochemicky aktivován vitaminem D. Pokud se setkáte se zimní chřipkou ve stavu nedostatku vitamínu D, váš imunitní systém je v podstatě proti sezónní chřipce bezbranný. Proto lidé, kteří onemocní, jsou ti, kteří jsou stále pod střechou, pracují pod střechou a žijí v chronickém nedostatku vitamínu D.
Proto také prakticky všichni lidé, kteří zemřeli na H1N1, měli chronický nedostatek vitamínu D. V podstatě neměli žádnou ochranu svým imunitním systémem a byli tak snadným cílem pro prasečí chřipku.
Tato zjištění o tom, že vitamín D „vyzbrojuje“ imunitní systém, byla publikována v Nature Imunology. Vědci v komentářích řekli: „Vědci vědí již dlouho, že vitamín D je důležitý pro absorpci kalcia, a že tento vitamín také souvisí s nemocemi jako je rakovina a roztroušená skleróza, ale neuvědomili jsme si, jak rozhodující je tento vitamín pro aktivaci imunitního systému – teď už to víme.“
Zdá se, že CDC a WHO jsou v absolutní nevědomosti o tomto výzkumu, jinak by doporučily vitamín D k boji proti nedávné pandemii H1N1, spíše než vakcíny. Vitamín D byl byl daleko efektivnějším (a méně nákladným) prostředkem na obranu proti pandemii než vakcíny, zejména když vakcíny nemohou fungovat, když na ně imunitní systém nereaguje, a imunitní reakce vyžaduje přítomnost vitamínu D!
Zatímco vakcíny mají nežádoucí vedlejší účinky jako např. těžké neurologické poruchy u některých příjemců, jediným „vedlejším účinkem“ vitamínu D je, že je prevencí proti 77% veškerých rakovin.

Společný jmenovatel nemocí
Dle nového výzkumu se stává stále jasnějším, že nedostatek vitamínu D může být společným jmenovatelem pro většinu ničivých moderních degenerativních nemocí. Pacienti se selháním ledvin téměř všeobecně mají nedostatek vitamínu D a rovněž tak pacienti s cukrovkou. Lidé trpící rakovinou a lidé s roztroušenou sklerózou a osteoporézou mají vždy těžký nedostatek vitamínu D.
Ve skutečnosti nedostatek vitamínu D může být základní příčinou, proč je tolik degenerativních nemocí, a náprava tohoto nedostatku v celé populaci by mohla zničit zisky „průmyslu péče o nemocné“, který dnes vládne západní medicíně.
Jinými slovy, když se lidé dovědí o vitamínu D, rakovinový průmysl zaznamená kritické ztráty zisku (vitamín D zabrání 4 připadům rakoviny z 5.)
Zřejmě proto tak mnoho podniků a organizací, které závisí na rakovině (a dalších nemocech) svou autoritou a mocí aktivně bojují proti informacím o vitamínu D. Například Státní institut pro rakovinu, který je jednou z nejbohatších neziskových společností, aktivně provozuje celostránkové reklamy, které se snaží odstrašit lidi od slunce, aby zůstali ve stavu nedostatku vitamínu D.
Tento stav nedostatku shodou okolností slouží i mocenským zájmům NCI tím, že zajišťuje, aby lidé pátrali po záhadách rakoviny, i když je k dispozici léčba zdarmo (slunce).
Podobně FDA nechce, aby se lidé dověděli o vitamínu D, protože informovaní spotřebitelé by nevyhnutelně brali více potravinových doplňků s vitamínem D a tím by předcházeli veškerým nemocem, s nimiž farmaceutický průmysl počítá pro své monopolní zisky. Každý pacient, který bere vitamín D, znamená o jednoho pacienta méně, který by platil za léky proti rakovině, cukrovce a srdečním chorobám.
Podobně i další neziskové organizace rakovinového průmyslu nechtějí, aby se lidé dověděli pravdu o vitamínu D. Raději chtějí dále prodávat zákazníkům směšné výrobky s růžovým proužkem, na kterých se říká, že sbírají peníze pro jakýsi vysoce fiktivní „výzkum léčby“ – výzkum, který byl zastaralý, dříve než začal, protože slunce léčilo a předcházelo rakovině po celou dobu, co člověk chodí po planetě Zemi. Naši předkové nemuseli „léčebně běhat“ ani „léčebně chodit“ kvůli nějaké fikci na získávání peněz. Oni prostě byli na slunci a vyléčili se z rakoviny proto, že byli vystaveni slunečnímu světlu. Chodit ven je už samo o sobě „léčbou“ rakoviny, na niž rakovinový průmysl požaduje další miliardy dolarů, aby mohl rozšířit výzkum.
Chtějí, abyste zůstali v nevědomosti!

Nevyhnutelnou pravdou je, že moderní medicína chce, aby lidé zůstali v nevědomosti o léčivých účincích vitamínu D. Finanční přežití lékařského průmyslu je na tom zcela závislé. Takže nejvlivnější lékařské organizace systematicky zlehčují význam tohoto vitamínu, a přímo odmítají ho doporučovat pacientům.
NCI nedoporučuje vitamín D, stejně jako Komen for the Cure. AHA, AMA, ADA a FDA všechny odmítají doporučovat vitamín D, a všechny namísto toho podporují syntetické, patentované léky s vysokým ziskem, které nic nevyléčí.
V podstatě se jedná o spiknutí mlčenlivosti o vitamínu D v průmyslu péče o nemocné, jelikož ten závisí na nemocích, které jim přinesou obchod. Tak to bude vždy, protože společnostem jde o obchod, aby vydělaly peníze, a když vyděláváte peníze na nemocech, nikdy nepůjdete a neřeknete lidem, jak se mají sami vyléčit zdarma. Z tohoto čistě ziskového pohledu poučit lidi o vitamínu D nedává průmyslu péče o nemocné naprosto žádný obchodní smysl. Průmysl těží z lidí.

Vitamín D nemohou potlačit
Ale pravdu o vitamínu D nemohou skrývat navěky. Poznatky jsou naprosto přesvědčivé. Jsou skutečně nevyvratitelné. Zde je devět argumentů, které jsou nevyvratitelně pravdivé.
• 1. Rozsáhlá většina západní populace má nedostatek vitamínu D.
• 2. Nedostatek vitamínu D podporuje rakovinu, cukrovku, osteoporézu, onemocnění ledvin, deprese, obezitu a srdeční choroby, a další zdravotní problémy.
• 3. Nedostatek vitamínu D může být napraven dodáním tohoto vitamínu v doplňcích nebo rozumným vystavováním slunečnímu světlu.
• 4. Krémy proti slunci blokují produkci vitamínu D v kůži a tím způsobují jeho ještě větší nedostatek u spotřebitelů těchto výrobků.
• 5. Náprava široce rozšířeného nedostatku vitamínu D by značně omezila výskyt degenerativních chorob v populaci, čímž by státy ušetřily trilióny dolarů na společných nákladech na léčbu v příštím desetiletí.
• 6. Potravinové doplňky s vitamínem D jsou velmi snadno dostupné. Zabránit nemocem dodáním vitamínu D je velmi nenáročná investice do zdraví, která se státu vrátí více než stonásobně na ušetřených nákladech na zdravotní péči.
• 7. Vitamín D je extrémně bezpečný. Lidé, kteří berou doplňky s vitamínem D, nepociťují naprosto žádné vedlejší účinky, i při zdánlivě vysokých dávkách 4 000 – 8 000 IU denně (více než desetinásobek doporučené denní dávky v USA.)
• 8. Nedostatek vitamínu D je způsoben ve značné míře moderním životním stylem v uzavřených místnostech. Lidé žijí, pracují a sportují v uzavřených místnostech pod umělým světlem. To způsobuje těžké nedostatky vystavení přirozenému světlu (slunečnímu světlu), jehož prostřednictvím se vitamín D obvykle vytváří.
• 9. Vitamín D dramaticky redukuje náchylnost k infekčním chorobám, jako jsou běžná chřipka a H1N1. Aktivuje imunitní systém a umožňuje mu, aby fungoval agresívněji při obraně proti napadení viry.

Lepší než vakcíny, bezpečnější než léky...
Vitamín D je ve skutečnosti lepší vakcínou než vakcíny. Je lepším lékem proti rakovině, než protirakovinné léky. Je lepším lékem proti osteoporéze než léky proti ní. Je lepší léčbou cukrovky než léky proti cukrovce.
Znovu a znovu se ukazuje, že vitamín D je bezpečnější, efektivnější a mnohem dostupnější než drahé léky s monopolní cenou. Navíc je přirozeně kompatibilní s lidským tělem, protože lidské tělo si vlastně vyrábí vitamín D samo, pokud dostane k tomu příležitost (vystavení se slunci).
Navíc, na rozdíl od farmaceuti, je vitamín D bezpečný pro životní prostředí. Odtékající přebytečný vitamín D na rozdíl od léků nekontaminuje ryby.
Když víte všechny tyhle pravdy o vitamínu D, asi se divíte: Proč reforma zdravotnictví vůbec o této živině nehovoří? Pokud opravdu chcete reformovat zdraví národa, musíte začít tím, že napravíte epidemii nedostatku vitamínu D mezi populací.
Pokud jde o udržení zdraví, všechny léky světa nedosáhnou toho, čeho může dosáhnout vitamín D ... a to jednoduše, dostupně a bezpečně.
Můžete ho mít zdarma. Není třeba žádný předpis. Žádná návštěva lékaře. Nemusíte si ani kupovat žádné vitamínové doplňky. Jen prostě běžte ven, když svítí slunce, a započněte svou vlastní léčbu.
Tato myšlenka – že pacienti si mohou sami vyléčit rakovinu tím, že se procházejí v přírodě – je nejstrašidelnější věcí pro rakovinový a vakcínový průmysl. Big Pharma se děsí toho, že lidé se stanou vzdělanými v oblasti výživy a že si uvědomí, že samotný vitamín D sám o sobě eliminuje potřebu stovek různých léků a vakcín. Aktivuje uzdravování, brání tělo proti nemocem, a tak je tou největší hrozbou pro ziskovost léčebného průmyslu, který vládne dnešní medicíně.
Kdyby moderní medicína mohla zakázat vitamín D, učinila by to okamžitě. Možná se ještě pokusí ho zastavit, skrze pokusy senátora Mc Caina zničit potravinové doplňky.
www.matrix-2001.cz
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vitamín D alebo tiež "antibiotický vitamín"

Spoliehate sa na chrípkové vakcíny alebo radšej na vlastnú
imunitu?

Nové vedecké poznatky Vám umožnia lepšie pochopiť ako čo
najúčinnejšie zabezpečiť správne fungujúcu imunitu pred
infekciami, vyhnúť sa chrípke a ako zostať nezávislým pred
návštevou lekára, aplikáciou vakcín so všetkými zdravotnými
rizikami.

Určite ste už počuli o niečo o vitamíne D ako o "slnečnom
vitamíne". Počuli ste však už o vitamíne D ako o "antibiotickom
vitamíne"? Prečo prirovnanie antibiotický? Vitamín D nie je
vitamínom v pravom slova zmysle ale v skutočnosti je to steroidný
hormón. Vitamín D a jeho biologický prekurzor - cholekaklciferol
(D-3) má sekosteroidnú štruktúru molekuly, to znamená molekulu
tvarovo zhodnú so steroidnými hormónmi, rozdiel je v 1 otvorenom
kruhu. Stačí však ak sa kruh uzavrie a... "kľúč odrazu pasuje do
zámku". Čo sa potom stane? Vitamín D začne "zapínať" - aktivovať
množstvo génov nachádzajúcich sa na bunkovom jadre, z čoho
vyplývajú rozmanité biologické účinky vrátane zabezpečenia
imunity.
Vitamín D kontroluje tvorbu špecifických povrchových antigénov,
lyzozomálnych enzýmov, peroxidových radikálov vytváraných
makrofágmi. Stimuluje tvorbu antibakteriálnych peptidov,
katelicidínov - tvorbu akých si vlastných antibiotík.

Čiže vitamín D slúži nie len pre "normálny vývoj kostí a zubov"
ako nám povoľujú informovať úradníci z Bruselu na výživových
doplnkoch ale je nesmierne dôležitý - a teraz príde Bruselskými
úradníkmi zakázaná informácia, ktorú Vám nesmieme na doplnkoch
výživy pod hrozbou pokuty prezradiť: vitamín D je kľúčom k
fungujúcej imunite, obranyschopnosti pred chrípkou a bakteriálnymi
infekciami.
Nedostatok vitamínu D zapríčiňuje poruchy uvedených biologických
procesov vyúsťujúcich v oslabenú imunitu. Chrípkové vakcíny alebo
antibiotiká sú prakticky bez zubou zbraňou v prípade že
nedisponujeme dostatkom vitamínu D.
Čo zistili najnovšie klinické štúdie?

Podávanie vitamínu D deťom
Japonská lekárska štúdia ktorej výsledky boli publikované v roku
2010 časopisom American Journal of Clinical Nutrition, skúmala vplyv
podávania vitamínu D deťom školského veku v dávke 1200 I.U. denne.
Štúdia zaznamenala dramatický pokles výskytu chrípky. V skupine
detí s podávaním vitamínu D sa vyskytlo ochorenie v 18 prípadoch zo
167(10,8%), v skupine bez podávania vitamínu D sa vyskytlo ochorenie u
31 z 167 detí (18,6%). Celkovo sa podávaním vitamínu D znížil
výskyt ochorenia o 40%. Znie to až neuveriteľne, keď si uvedomíme
aké je podávanie vitamínu D účinné, bezpečné a lacné.

vitamin-d-podavanie-detom
Urashima M.et al: Randomized trial of vitamin D supplementation to
prevent seasonal influenza A in schoolchildren; Am.J.Clin.Nutr. 2010

Prínosom podávania vitamínu D u detí je nielen vysoká účinnosť
a bezpečnosť ale aj množstvo ďaľších zdravotných prínosov -
súčasné zníženie výskytu bakteriálnych infekcií, zlepšenie
vstrebávania a biologického využitia kalcia, prevencia
autoimunitných ochorení.

Podávanie vitamínu D dospelým

Lekárska štúdia autorov Aloia a Li-Ng zaznamenala dôkazy o
dramatickom poklese výskytu chrípky už po podávaní 800 jednotiek
vitamínu D denne. V porovnaní s placebo skupinou (bez podania
vitamínu D) bol výskyt chrípky podávaním vitamínu D dospelým
pacientkám prakticky eradikovaný (úplne potlačený). Vedecké objavy
štúdie svedčia o pôsobení vitamínu D ako "antibiotickom
vitamíne". Vitamín D má priamy, robustný vplyv na funkčnosť
vrodenej (Th-1) imunity a obranyschopnosti pred baktériami a vírusmi.

vitamin-d-podavanie-dospelym

Cannell J. et al: Epidemic influenza and vitamin D; Epidemiol Infect.
2006

Podľa výsledkov mnohých ďaľších lekárskych štúdií je
vitamín D účinnejšiou prevenciou výskytu chrípky a infekčných
ochorení dýchacích ciest v porovnaní s vakcináciami. Navyše
podávanie vitamínu predstavuje prirodzenú metóduu posilnenia imunity
bez akýchkoľvek nežiadúcich účinkov.

Vakcinácie proti chrípke viedli v mnohých prípadoch k viacerým
úmrtiam ako spôsobilo samotné ochorenie. Chrípkové vakcíny
spôsobujú výskyt prípadov narkolepsie u detí *(3), v mnohých
iných štúdiách boli výsledky vakcinácií zmiešané až
diskutabilné, najmä u ohrozených skupín pacientov nefungovali - to
znamená u starších a chorých ľudí, kde sa vakcinácie
najčastejšie odporúčaju.

Prečo súčasná medicína a oficiálne inštitúcie akými sú
napríklad Úrad verejného zdravotníctva namiesto nezmyselného
zakazovania rozširujúcich informácií na výživových doplnkoch
radšej nevenujú pozornosť ako uprednostniť podávanie vitamínu D
pred vakcináciami, keď je jednoznačne vedecky preukázaná vyššia
účinnosť a bezpečnosť podávania vitamínu D v porovnaní s
diskutabilnou účinnosťou a najmä rizikovosťou vakcín proti
chrípke?

Odpoveď je veľmi jednoduchá - farmaceutický biznis.

Nenechajte sa zmiasť nevedomosťou a odporúčaniami inštitúcií,
uprednostnite vlasné zdravie a voľbu na základe poznania.


Prečo je na doplnkoch odporúčaná denná dávka 400 I.U denne?

Oficiálne odporúčaná denná dávka 400 I.U. vitamínu D určite
neznamená tiež optimálna denná dávka. Ak sa spoliehate na vakcíny,
uvedená dávka bude možno postačovať (50/50). Nové poznatky
zohľadňujúce najaktuálnejšie lekárske výskumy a individuálnu
potrebu v konkrétnom ročnom období sa však prikláňajú k podstatne
vyšiemu dennému príjmu vitamínu D, najmä v zimnom období.
Spoľahnite sa radšej na vlastnú imunitu a optimalizujte denný
príjem vitamínu D.

Aký je optimálny denný príjem vitamínu D pre zimné obdobie
(september-marec)?

dospelí 2000 - 4000 IU/deň, podľa individuálneho výskytu
infekcií
deti 2000 IU/deň

Podávanie vitamínu D v dávke 4000 IU/denne dospelým pacientom
počas 6 mesiacov je považované za fyziologické a bezpečné, neboli
zaznamenané žiadne vedľajšie účinky *(4).

Použité zroje:
1. Urashima M.et al: Randomized trial of vitamin D supplementation to
prevent seasonal influenza A in schoolchildren; Am.J.Clin.Nutr. 2010,
vol 91.
2. Cannell J. et al: Epidemic influenza and vitamin D; Epidemiol
Infect. 2006 December; 134.
3.
http://www.cdc.gov/vaccinesafety/Concerns/h1n1_narcolepsy_pandemrix.html
4.Vieth R. et al: Randomized comparison of the effects of the vitamin
D3 adequate intake versus 100 mcg (4000 IU) per day on biochemical
responses and the wellbeing of patients. Nutrition Journal. 2004

© Nutraceutica

Aktuálne main-stream médiá ochotne a intenzívne spolupracujú s
tiež "lekármi" na šírení dezinformácií odrádzajúcich od
starostlivosti o vlasné zdravie. Typické príklady znevažovania
výskumu stoviek štúdií o účinkoch vitamínu D nájdete tu:

http://www.aktuality.sk/clanok/238061/doplnky-s-vitaminom-d-nepotrebujeme-tvrdia-vedci/
http://www.webnoviny.sk/zdravie/vedci-spochybnili-uzivanie-doplnkov-s/743526-clanok.html?from=panel_plainarticle

Dokonca prekvapivo samotná asociácia lekárnikov prispieva k
informovaniu svojich členov o tom ako vitamín D "nepomáha"
(2.11.2013):

http://www.als.sk/?p=544

Súčasť PR-brain wash podpory predaja ochutených práškov proti
chrípke?

Komentár k "štúdii" na základe ktorej boli informovaní
lekárnici.

Štúdia bola vykonaná s podporou National Cancer Institute UK a
podporou farmaceutického výrobcu Pfizer Consumer Healthcare
(dodávateľ vitamín D kapslí a finančný sponzor). Vyhodnocovanie
2200 účastníkov bolo robené len na základe telefonického prieskumu
vykonávaného 2x ročne. Výsledky neboli vyhodnocované na základe
reálnych návštev lekára ani skutočnej potreby liečby infekčných
ochorení.

zdroj: Clin Infect Dis. 2013;57:1384-1392. Abstract MEDSCAPE

PharmDr. Jozef Zima
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OMEGA 3 HP + D
Cena:270ml - 9,50eur

Viac informácií o tomto výrobku sa dozviete napr.v sekci :
OMEGA 3HP
Name
Email
Comment
Or visit this link