Poradca,informátor v oblasti:
životosprávy,zdravotných
ťažkostí,formovania postavy.
J-Synek2.jpg
Diviaky nad Nitricou 33
Mailom:fitness7@azet.sk
Telefonicky:0918490828
Po-Ne:8-20hod.

Pri objednávaní produktov napíšte do mailu okrem adresy
aj vaše telefónne číslo.
Objednávky príjimam:
Mailom : fitness7@azet.sk
Mobil:0918490828
Osobne po dohode
Poštovné sa pohybuje v rozmedzí:1,15-3,60 eur,
v objednávke nad 80 eur sa poštová služba neplatí,
v určitých prípadoch aj pri nižších objednávkach.
Odosielanie výrobkov:do 24hod./ak sú na sklade/

Pri objednávaní produktov napíšte do mailu okrem adresy
aj vaše telefónne číslo.

Jednou z najušľachtilejších činností je znižovanie bolesti a utrpenia druhým.

VLASY-S, VLASY-K

VLASY-S,VLASY-K

VLASY-S,VLASY-K

VLASY-S,VLASY-K,INHIBITOR-100ml : 12eur
VLASY-K:100ml

VLASY-K:100ml

VLASY-K:100ml-12eur

PRODUKTY vyrobené podľa receptúry prof.Anny Struneckej
Cez dve desaťročia sa VLASY S,VLASY K, INHIBITOR predávali
aj v cca 70-80 v kozmetických salónoch v PRAHE.
V súčasnosti po 5 rokoch sú vám znovu k dispozícii.
 

VLASY  S
1 až 3 mesačná dávka,podľa hustoty a dlžky vlasov.
CENA: 100ml-12eur
Vlasový produkt VLASY S,ktorý vyrábala česká firma OSA,prírodné produkty je bylinný extrakt,ktorý u viac než 95% mužov a žien zastavuje vypadávanie vlasov,obnovuje ich rast a podstatne zvyšuje ich kvalitu.
Extrakt VALASY S je pripravený zo 14 bylín zbieraných v rôznej dobe, spracovávaných a extrahovaných rôznymi postupmi a použitých v rôznych koncentráciách.Všetky byliny sú
z ČR a sú spracovávané prevažne v čerstvom stave.K príprave je použitý jemný obilný lieh
a destilovaná voda.Extrakt sa aplikuje vtieraním do pokožky hlavy1krát denne najmenej po dobu 3 mesiacov.
Priaznivé účinky sú dlhodobé a pretrvávajú po 3-6 mesačnej kúre po dobu nasledujúcich 3-5 rokov, niekedy aj dlhšie.

Účinné látky: žihlava dvojdomá,chmel otáčavý,čierny bez, lieska obecná,fenikel obecný,fialka trojfarebná,...


Účinky vlasovej vody VLASY S:

-urýchľuje rast vlasov /na začiatku 2 až 3x/
-odstraňuje tvorbu lupín v miernejšom štádiu
-tlmí mazotok
-zvyšuje kvalitu a hrúbku vlasov až o 20%
-alopecia area zarastá
-androgénna alopecia nepokračuje,vlasy sa zahusťujú až o 300%
-po 1-2 týždňoch aplikácie bývajú vlasy zpevnené,ako po použití tužidla

Široké spektrum priaznivých účinkov vysoko prevyšuje všetky známe vlasové prostriedky.

Aplikácia sa prevádza vonkajším vtieraním 2-4 ml extraktu ku korienkom vlasov.
Veľmi dôležitou podmienkou pre dosiahnutie účinnosti je každodenná aplikácia po dobu min.
3 mesiacov.Pokiaľ nebudete extrakt aplikovať každý deň,je nutné použiť min.3 ,esačné dávky v priebehu 6 mesiacov.V prípade väčšieho poškodenia vlasov je vhodné aplikovať väčší počet mesačných dávok.

Napriek vysokej účinnosti tohto preparátu-očakávanie,že sa objavia husté a silné vlasy na hlave,ktorá bola po dobu viacerých rokov holá, je značne nerealistické, takýto výrobok doteraz ešte nebol objavený.Vlasové folikuly v koži mužov blížiacich sa k šesťdesiatke majú tiež zníženú schopnosť svojho preprogramovania a regenerácie,takže v takýchto prípadoch sa po aplikácii extraktu VLASY S stretávame s nárastom jemných vlasových chlpkov,popretkávaných miestami silnejšími ojedinelými vlasmy.

Ako najlepší spôsob zdôrazňujeme prevenciu, ktorá by sa mala prejaviť aplikáciou extraktu VLAS S ihned po započatí problémov, alebo lepšie ešte pred tým.,než vlasy začnú nadmerne vypadávať.

VLASOVÝ PARADOXON
Pri aplikácii VLASY S sme spozorovali u niektorých žien s dlhými vlasmi v intervale 1-2 mesiace po začiatku aplikácie zvýšené vypadávanie vlasov. Súčasne bol pozorovaný hustý podrast nových vlasov,ktorý má po trojmesačnej každodennej aplikácii dlžku 4-6cm.Pre tento jav sme zaviedli názov VLASOVÝ PARADOXON, ktorý definujeme takto:
Čím účinnejší vlasový prípravok je použitý, tým väčší počet dožitých vlasov postupne vypadáva na začiatku jeho používania.

Tento efekt vysvetľujeme tým, že po je aplikácii VLASY S dochádza k razantnému rastu nových vlasov, takže dožité vlasy sú veľmi intenzívne vytesňované.Vypadávanie starých vlasov a rýchli nástup hustého podrastu je tak jednoznačným dôkazom vysokej účinnosti extraktov VLASY S. Pôsobením na vlasový folikul dochádza tiež k rýchlejšiemu deleniu buniek,takže sa na začiatku urýchľuje rast vlasov 2 až 3x.

Návod na použitie
Daný počet strekov extraktu vtierajte ku korienkom vlasov tak,aby boli vlasy mierne navlhčené.Necháme uschnúť,extrakt neumývame.K dosiahnutiu účinku a jeho stabilizácii na dlhšiu dobu je nutná aplikácia min.3-6 mesčných dávok, podľa rozsahu ich poškodenia.

Používanie extraktu VLASY S môže mať pri rovnakom efekte inú odozvu v začiatočných fázach u mužov a inú u žien.

U mužov

-už po 1-2 týždňoch bývajú vlasy zpevnené,ako po použití tužidla
-po cca 4 až 5 týždňoch vonkajšej aplikácie sa zastavuje ,alebo výrazne omedzuje vypadávanie vlasov
-po 3 mesiacich nastáva zvýšenie počtu vlasov až o 50% na 1 cm2
-zvýšenie pevnosti,pružnosti a hrúbky vlasov až o 20%
-miznutie lupín a zlepšenie stavu pokožky
-po 6 mesiacov zvýšenie počtu vlasov až o 300% na 1cm2

Tieto účinky sú dlhodobé a pretrvávajú i po skončení používania extraktu po dobu rastového cyklu vlasov, približne po dobu dalších 3-5 rokov.Doporučujeme používanie extraktu VLASY S hlavne ,ako prevenciu už na začiatku zjemňovania vlasov a najneskôr okamžite po začatí problémov so zvýšeným vypadávaním vlasov.

U žien
-po cca 1-4 týždňoch vonkajšej aplikácie nastáva spevnenie vlasov /tužidlový efekt/ ,ktorý môže byť doprevádzaný ich zvýšeným mastením.
-u žien s krátkymi vlasmi sa po 4-6 týždňoch používania objavuje hustý podrast nových vlasov s výrazným urýchlením rastu /cca 2-3 cm za mesiac /
-u žien s dlhými vlasmi sa niekedy objavuje v intervale aplikácie 1-2mes.zvýšené vypadávanie dožitých-starých vlasov, ktoré je spôsobené razantným štartom rastu nových vlasov.
-po 3 mes. a neskôr nastáva výrazná regenerácia v podobe lesklých a pevných vlasov a rázne zníženie ich vypadávania.Po 3 mesačnej každodennej kúre bol tiež zistený hustý podrast vlasov o dlžke 4-6cm.

Ženám doporučujeme aplikaciu extraktu VLASY S ako prevenciu pri vysadení hormonálnej antikoncepcie, po pôrode a v klimaktériu.
.
Extrakt VLASY S rovnako stimuluje rast rias, obočia a vlasového porostu na iných častiach tela.

Ingredients
Aqua, Alcohol, Benzoic Acid, Urtica dioica, Humulus lupulus, Sambucus nigra, Corylus avellana, Foeniculum vulgare, Viola tricolor.

CENA :100ml-12eur
Dávka na 1-3mesiace,podľa dlžky a hustoty vlasov

Záručná doba: 18 mesiacov
Skladovacia teplota :5 - 20°C

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ověřování deklarovaných účinků vlasové vody VLASY S s rostlinnými extrakty:
Receptura složení byla vytvořena v létech 1989-1991. Účinnost tohoto bylinného extraktu byla ověřována od roku 1990. V létech 1991-1992 proběhla studie sledování účinků u dobrovolníků, 25 zdravých mužů ve věku 19-56 let, kteří trpěli nadměrným vypadáváním vlasů.

Všichni obdrželi zdarma dávku vlasové vody a byli poučeni o způsobu její aplikace. S prof. Struneckou a Otakarem Struneckým spolupracovala antropoložka RNDr. B. Vacková, CSc. Každému muži byly spočítány vlasy na 1cm2 na dvou určených místech hlavy a byly odebrány vzorky vlasů k mikroskopickému vyšetření. Opakované vyšetření bylo provedeno 3 měsíce od začátku aplikace a po 6 měsících.

Formou dotazníku byly rovněž sledovány subjektivní pocity a snášenlivost vlasové vody. Výsledky této pilotní studie byly po schválení technologické normy pro VLASY S v roce 1993 rozšířeny o pozorování dalších mužů i žen. Účinky našich extraktů hodnotily m.j. kosmetičky F. Bílková, M. Veselá a pí M. Daníčková. Kromě běžných kadeřnických a kosmetologických přístupů hodnotila účinky naší vody pomocí přístroje Trichocomputer pí. M. Svárovská (Praha). Svárovská ve svém salonu Monika pozorovala rovněž účinky u mužů postižených alopecia area. Ve všech sledovaných případech došlo po 6 měsících k zlepšení vlasového porostu.

V roce 1995 jsme referovali o získaných výsledcích u skupiny 50 mužů na mezinárodní kosmetologické konferenci (8.-10. listopadu 1995, Karlovy Vary). Tato studie potvrdila výsledky pilotní studie a opakovaně ukázala, že již po 4-5 týdnech aplikace lze pozorovat výrazné omezení nebo zastavení nadměrného vypadávání vlasů.

Po 3 měsících aplikace jsme zaznamenali zvýšení počtu vlasů na 1cm2 o 20- 50% u 95% sledovaných mužů, po 6 měsících až na trojnásobek. U žádného muže jsme nezaznamenali snížení počtu vlasů. Vlasy měly přírůstek až 6cm za dva měsíce, což je urychlení růstu až na trojnásobek.

Vždy jsme pozorovali zlepšení pevnosti, pružnosti a zlepšení povrchu vlasů. Voda vždy uklidňovala podrážděnou pokožku a přispívala k odstranění lupů. Pouze v jednom případě jsme zaznamenali zvýšenou svědivost po 6 měsíční aplikaci.

Příznivé účinky extraktu VLASY S jsou dlouhodobé. Přetrvávají po 3 – 6 měsíční kůře po dobu jednoho růstového cyklu, t.j.po dobu 3-5 let. V jiné skupině mužů (n=11) jejichž skalp byl holý po mnoho let a u mužů ve věku nad 55-60 let, jsme však zjistili, že se na skalpu objevoval pouze nárůst velusových vlasů s ojedinělými silnějšími vlasy, i když ostatní příznivé účinky vlasové vody se na zbylých vlasech projevovaly bez ohledu na věk.

Naše ověřování účinků se po roce 1993 rozšířilo i na ženské vlasy (1993-1995 soubor 48 žen). U žen s krátkými vlasy se již po 1-1,5 měsíci začal objevovat hustý podrost vlasů a po tříměsíční aplikaci se projevila výrazná regenerace a zahuštění vlasů. U žen s dlouhými vlasy jsme po 1-2měsíční aplikaci pozorovali zvýšené vypadávání starých vlasů, které byly vytlačovány podrostem nových, rychle rostoucích a silnějších vlasů. Některé ženy udávaly po zahájení aplikace zvýšené maštění. Po 3-6 měsících se projevila výrazná regenerace vlasů po celé délce s hustým podrostem nových vlasů.

V 6 případech byl sledován vliv vlasové vody VLASY S u psů, kde rovněž vyvolával nárůst srsti na postižených místech.
Sledování nežádoucích účinků a přecitlivělosti:
1993: V rámci schvalovacího řízení hlavním hygienikem ČR byly provedeny zkoušky chemického a mikrobiologického složení, cytotoxicity in vitro na králičích splenocytech a dráždivosti epikutáními testy na pracovišti SZÚ.
Dokument ZŽP 16-504/93-47ze dne 22. 4. 1993 (podepsáni MUDr. D. Jírová, CSc. a RNDr. S. Fiker, CSc.) uvádí, že nejsou námitky proti předloženým přípravkům VLASY S a VLASY K podle podnikové normy TP-14 136-92. Byl rovněž získán posudek o jakosti Státní zkušebny Bratislava č.j.7971/7/3206/92 ze 17.12.1992.
1998-9: Opakované řízení - žádost o vydání závazného posudku hlavního hygienika ČR:
opět provedeno vyšetření sensorické, chemické a mikrobiologické (Hygienická stanice hl.m. Prahy HV/7121-7122(223. 1-37/98, mikrobiologické vyšetření, obsah toxických prvků cytotoxicita in vitro ve tkáňové kultuře a epikutánní testy na dráždivost, vše s negativními nálezy ( ZŽP 13-4052/98-1800, podepsáni MUDr. D. Jírová, CSc. a doc. MUDr. Komárek, CSc.).
2003: revidované řízení
Posudek SZÚ Praha ZŽP 13-608/03-189 a Zhodnocení bezpečnosti č.j. 0104037, MUDr. D. Jírová, CSc. provedeno vyšetření mikrobiologické,zkoušky cytotoxicity (myší fibroblasty) a lokální tolerance

Velice důležitou podmínkou pro dostatečnou účinnost extraktů je jejich každodenní aplikace po dobu minimálně 3 měsíců. Pokud nebudete aplikovat extrakty každý den, je třeba použít minimálně tři měsíční dávky v průběhu 3-6 měsíců. V případě většího poškození vlasů je vhodné aplikovat větší počet měsíčních dávek.
Nicméně očekávání, že se objeví husté a silné vlasy na hlavě, která byla holá po dobu 15 – 20 let, je značně nerealistické a takový prostředek nebyl dosud objeven. Vlasové folikuly ve skalpu mužů blížících se šedesátce mají rovněž sníženou schopnost svého přeprogramování a regenerace, takže se po aplikaci extraktu VLASY S v takových případech setkáváme s nárůstem jemného vlasového chmýří (velusových vlásků), protkávaných místy silnými ojedinělými vlasy. Z tohoto důvodu zdůrazňujeme jako nejlepší způsob prevenci, která by se měla projevit aplikací extraktu VLASY S ihned po započetí problémů nebo raději ještě předtím, než vlasy začnou vypadávat.
VLASY K

Dlhodobý antropologický
výskum a praktické overovanie dokázalo, že:

Bylinný extrakt VLASY K obmedzuje šedivenie vlasov a vlasového porastu na ostatných častiach tela . Po jeho používaní
• šedivenie vlasov nepokračuje
• vo vlasoch sa objavuje pigment
• vlasy sa vracajú až k pôvodnému zafarbeniu.

Extrakt VLASY K zároveň zpôsobuje:
• obmedzenie vypadávania vlasov v miernom štádiu
• miznutie lupín v miernom štádiu
• zlepšenie stavu pokožky
Pri dlhodobej aplikácii nebola pozorovaná žiadna precitlivenosť.

CENA :100ml-12eur  
Dávka na 1-3mesiace,podľa dlžky a hustoty vlasov
Name
Email
Comment
Or visit this link