Poradca,informátor v oblasti:
životosprávy,zdravotných
ťažkostí,formovania postavy.
J-Synek2.jpg
Diviaky nad Nitricou 33
Mailom:fitness7@azet.sk
Telefonicky:0918490828
Po-Ne:8-20hod.

Pri objednávaní produktov napíšte do mailu okrem adresy
aj vaše telefónne číslo.
Objednávky príjimam:
Mailom : fitness7@azet.sk
Mobil:0918490828
Osobne po dohode
Poštovné sa pohybuje v rozmedzí:1,15-3,60 eur,
v objednávke nad 80 eur sa poštová služba neplatí,
v určitých prípadoch aj pri nižších objednávkach.
Odosielanie výrobkov:do 24hod./ak sú na sklade/

Pri objednávaní produktov napíšte do mailu okrem adresy
aj vaše telefónne číslo.

Jednou z najušľachtilejších činností je znižovanie bolesti a utrpenia druhým.

ASEA , MATUZALEM

ASEA 43eur

ASEA 43eur

ASEA 1000ml-43eur
MATUZALEM-NEIO

MATUZALEM-NEIO

MATUZALEM NEIO,30+30 cps: 45 EUR
MATUZALEM 32EUR

MATUZALEM 32EUR

MATUZALEM 30cps-32eur
MATUZALEM  -pôvodná varianta.
Tento produkt objednávajte len telefonicky,alebo smskou.
Jedinečný flavonoidový komplex pre zdravie a jeho ochranu, krásu, dlhovekosť a mladosť
MATUZALEM® je patentovaný unikátny flavonoidový komplex, ktorého vedecky overené účinky sú fenomenálne. Produkt, ktorého patent bol ocenený Svetovou organizáciou duševného vlastníctva WIPO AWARD ako najlepší vynález na svete v roku 2009. Jedná sa o objav špecifickej molekuly, nazvanej „molekula života".

MATUZALEM® je veľmi silný antioxidant, ktorý zabezpečuje elimináciu toxických látok v organizme. Je to unikátny flavonoidový komplex, zložený výhradne z najúčinnejších bioflavonoidov, ktoré sú najstaršími molekulami na Zemi s vekom viac než tri miliardy rokov.
Majú celé spektrum prospešných vlastností – antimutagénne, protivírusové, protizápalové, protionkologické, antidiabetické, antialergické, antiaterosklerotické, hepatoprotektívne, antiastmatické a iné účinky.

Sú schopné zamedziť vzniku niektorých typov nádorových ochorení, genotoxickému účinku „tvrdého" žiarenia, negatívnym vplyvom extrémnych klimatických podmienok, majú dôležitú úlohu pri artérioskleróze, osteoartritíde, môžu byť podpornou súčasťou liečiv AIDS, onkologických a neurodegeneratívnych ochorení typu Parkinsonovej a Alzheimerovej choroby.
Molekuly nachádzajúce sa v tomto roztoku svojimi vlastnosťami poskytujú významnú ochranu našim bunkám a dokázateľne ochraňujú pred rôznymi degeneratívnymi vplyvmi. Majú výrazný vplyv na dobré zdravie, dlhovekosť, vitalitu, rast a obnovu.
•    eliminuje voľné radikály,
•    napomáha regulácii krvného tlaku,
•    chráni pred infarktom a podporuje
•    kardiovaskulárny systém,
•    znižuje cholesterol,
•    zvyšuje sexuálnu výkonnosť
•    a podporuje libido,
•    redukuje stres a únavu,
•    zlepšuje psychické zdravie,
•    detoxikuje organizmus,
•    chráni DNA pred poškodením,
•    zlepšuje kvalitu život,
•    regeneruje organizmus, zlepšuje jeho celkový stav,
•    podporuje pozitívny účinok liekov,
•    blokuje a napomáha odstraňovať vedľajšie účinky liekov a terapií,
•    pomáha predlžovať život,
•    vyhladzuje vrásky a napomáha
•    celkovému omladeniu organizmu,
MATUZALEM® má výrazný omladzujúci a detoxikačný efekt. Keď sú vnútorné orgány a bunky detoxikované, v rovnováhe a riadne funkčné, vyzeráme mlado, príjemne a v dobrej nálade. Sme schopní podať vysoký výkon, máme zdravé libido, dobré myšlienky priam samé „skáču do hlavy". MATUZALEM® má priamy efekt na čistotu, hebkosť a žiarivosť pleti.
Flavonoidový komplex MATUZALEM® Vám môžeme odporučiť ako podporu pri liečbe prakticky všetkých typoch ochorení (vďaka veľkému antioxidačnému a iných prospešných účinkov bez žiadnych bočných negatívnych efektov), pri omladzovacích kúrach, rekondičných cvičeniach, preventívne ako ochranu pred škodlivým vplyvom ekologického znečistenia a žiarenia, chorobami a všeobecnému toxickému poškodeniu organizmu voľnými agresívnymi radikálmi a každodenným stresom.
Výživa a náš životný štýl hrajú dôležitú úlohu v rozvoji tzv. „civilizačných" ochorení. Vhodnou životosprávou kombinovanou s prijímaním flavonoidového komplexu MATUZALEM® si môžete zvýšiť kvalitu Vášho života.
Na základe uvedených vlastností MATUZALEMU®, chorí aj zdraví ľudia požívajúci MATUZALEM® prešli významnými zmenami. Suplementácia výživovým doplnkom MATUZALEM® predĺžila a skvalitnila život tisíckam pacientov.
Zlepšila sa im kvalita života a vo viacerých prípadoch sa nemuseli realizovať plánované operačné výkony ako následok blahodarných účinkov roztoku. V určitých prípadoch dokázateľne – na základe písomných správ dotknutých osôb – sa dalo predísť aj následkom najobávanejších diagnóz.
V mnohých prípadoch sa pomohol kvalitatívne vyriešiť zdravotný problém, na ktorý neúčinkovala klasická medicínska terapia. Napriek všetkému MATUZALEM® nemôže nahrádzať lieky predpísané lekármi. Napomáha však zlepšeniu kvality života. Na základe uvedených vlastností prípravok zvýrazňuje terapeutický efekt liekov a do určitej miery má schopnosť zabrániť vzniku nežiaducich účinkov.
MATUZALEM® môže navodiť únavu alebo aj bodrosť, je bez podielu umelých látok. Bioflavonoidy sú bezpečné a vedou kvalitne zdokumentované a bez bočných účinkov. Je možné ich bezproblémovo kombinovať s inými prípravkami a liekmi. Preto je možné ho užívať bez rizika vedľajších účinkov krátkodobo aj dlhodobo pri podpore liečenia alebo preventívne.
S láskou a úctou k človeku a prírode, veľa úspechov a zdravia želá
MATUZALEM® - MOLEKULA ŽIVOTA!

Matuzalem kosmetický krém nájdete v sekcii: kozmetika.

Cena:1ks-30tab.-32eur
  

 
MATUZALEM NEIO (negative ione)30
+30cps
- vylepšené zloženie,vyššia účinnosť

Nový  NEIO Matuzalem prináša úplne novú úroveň. Tento dvojzložkový prípravok obsahuje dva druhy kapsúl s odlišným obsahom. Tvrdá rastlinná kapsula je naplnená jedinečným bioaktívnym flavonoidovým komplexom Matuzalem doplneným o minerály a vitamíny, mäkká kapsula obsahuje vitamíny rozpustné v makovom oleji, extrakt z prasličky a vybrané stopové prvky.

Matuzalem je  super-molekulárny produkt novej generácie, ktorý ako jediný na trhu obsahuje molekulu života, jedinečný komplex bioflavonoidov pre ochranu DNA, srdca a srdcovocievného systému.

Posilňuje imunitu a je 100% prírodného pôvodu.

Nové zloženie a nová šarža.

Matuzalem NEIO odporúčame pri:

 • oslabenej imunite
 • problémoch srdcovocievneho systému
 • regenerácii nervového systému
 • ochrane buniek, ako antioxidant

Vitamín C prispieva k normálnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii krvných ciev, chrupaviek a kostí. Vitamín B6 prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, prispieva k správnej funkcii psychiky a Vitamín B12 prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému a najmä k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie.

Zloženie práškovej kapsuly: plnidlo: mikrokryštalická celulóza, askorbát sodný, citrát zinočnatý, hrozno extrakt 3%, kyanokobalamín 0,1%, morská soľ, síran mangánatý, protihrudkujúce látky: stearát horečnatý, oxid kremičitý, komplex Matuzalem (čajovník čínsky extrakt), pyridoxín-hydrochlorid, riboflavín. Obal kapsuly: hydroxypropylmetylcelulóza.

Denná dávka 1 kapsula obsahuje: 100 mg vitamínu C (tj. 125% RHP *), 30 mg extraktu z hrozna, 10 mg zinku (100% RHP), 10 mg morskej soli, 2 mg mangánu (100% RHP), 1 mg Matuzalemu (extrakt z čajovníka čínskeho), 0,7 mg vitamínu B2 (50% RHP), 0,7 mg vitamínu B6 (50% RHP), 12,5 mikrogramov vitamínu B12 (500% RHP).
* RHP = referenčná hodnota príjmu
Zloženie olejovej kapsuly s pásikom: makový olej, plnidlo: mikrokryštalická celulóza, praslička roľná extrakt z vňate, selénové kvasnice, D-α-tokoferol, stabilizátor: kopolymér polyvinylpyrrolidone a vinyl-acetátu, oxid meďnatý, jodid draselný, cholekalciferol.
Denná dávka 1 kapsula obsahuje: 250 mg makového oleja, 80 mg extraktu z prasličky, 10 mg vitamínu E (83% RHP), 1 mg medi (100% RHP), 75 mikrogramov jódu (50% RHP), 27,5 mikrogramov selénu (50% RHP), 5 mikrogramov vitamínu D3 (100% RHP).
Obal kapsuly: hydroxypropylmetylcelulóza.

Obsah balenia: 30+30 kapsúl,

Opporúčané denné dávkovanie: 1 prášková a 1 olejová kapsula za deň. . Balenie je určené na 30 dní.

Ďalšie povolené informácie o doplnkových látkach v Matuzaleme NEIO:

Vitamín C prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Podporuje energetický metabolizmus, znižuje mieru únavy a vyčerpania, zvyšuje vstrebávanie železa, prispieva k regenerácii redukovanej formy vitamínu E. Podporuje udržiavanie tvorby kolagénu pre funkciu kostí, chrupaviek, ďasien, kože, zubov a krvných ciev. Prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy a psychickej činnosti. Extrakt z hrozna pomáha pri znižovaní a udržiavaní telesnej hmotnosti. Zinok podporuje funkciu imunitného systému, ako antioxidant chráni bunky pred oxidačným stresom.

Prispieva k udržaniu zdravej pokožky, kostí, vlasov a nechtov, aj na udržanie funkcie zraku. Podporuje tvorbu DNA a bielkovín, pomáha udržiavať normálnu hladinu testosterónu v krvi, normálne plodnosť a rozmnožovacie schopnosti. Podieľa sa na normálnom metabolizme bielkovín, sacharidov, tukov, mastných kyselín, vitamínu A, aj na normálnom metabolizmu kyselín a zásad. Mangán podporuje energetický metabolizmus, prispieva k udržaniu zdravých kostí, k tvorbe spojivových tkanív a k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Vitamín B2 prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy a energetického metabolizmu, znižuje únavu a vyčerpanie, chráni bunky pred oxidatívnym stresom. Pomáha udržiavať normálny metabolizmus železa, priaznivo pôsobí na červené krvinky.

Podporuje udržiavanie dobrého zraku, pokožky a slizníc. Vitamín B6 sa podieľa na regulácii hormonálnej aktivity, podporuje energetický metabolizmus, pomáha znižovať únavu a vyčerpanie. Prispieva k normálnej tvorbe červených krviniek a k metabolizmu bielkovín. Pomáha udržiavať normálnu funkciu imunitný a nervovej sústavy a psychickú činnosť. Vitamín B12 podporuje energetický metabolizmus, pomáha znižovať únavu a vyčerpanie. Prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy a k psychickej aktivite. Podporuje normálny metabolizmus homocysteínu, imunitný systém, tvorbu červených krviniek, podieľa sa na delení buniek. Praslička udržiava pevné a pružné krvné cievy, pomáha v nich uvoľňovať napätie, podporuje prívod okysličenej krvi do srdcového svalu. Priaznivo ovplyvňuje pečeňové funkciu, chráni pečeňové bunky pred toxickými látkami. Prispieva k udržiavaniu vlasov, nechtov a kože v optimálnom stave. Vitamín E pomáha chrániť bunky pred oxidatívnym stresom. Meď pôsobí priaznivo na spojivového tkaniva, pomáha udržiavať normálnu pigmentáciu pokožky a vlasov. Podporuje energetický metabolizmus, imunitný systém, správnu činnosť nervovej sústavy. Prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom, podporuje prenos železa v tele. Jód pomáha udržiavať normálnu činnosť nervovej sústavy a rozpoznávacie funkcie.

Prispieva k normálnej tvorbe hormónov štítnej žľazy a k jej funkcii, podporuje udržiavanie normálneho stavu pokožky. Selén podporuje normálnu činnosť štítnej žľazy, tvorbu spermií a imunitný systém, pomáha udržiavať normálny stav vlasov a nechtov, chráni bunky pred oxidatívnym stresom. Vitamín D3 sa podieľa na normálnom vstrebávanie a využitie vápnika a fosforu, aj na udržiavanie normálnej hladiny vápnika v krvi. Podporuje uchovanie zdravých kostí a zubov aj činnosť svalov. Prispieva k funkcii imunitného systému, podieľa sa na procese delenia buniek.
Upozornenie:  Nie je určené deťom, tehotným a dojčiacim ženám. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí! Uchovávajte v suchu pri teplote 5 - 25 C, chráňte pred priamym slnečným svetlom! Výrobok nemožno používať ako náhradu pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.
CENA: 45eur
 
ASEA

 

ASEA je jediný produkt s obsahom stabilizovaných redox signálnych molekúl. Má vynikajúcu vstrebateľnosť, ktorá je identická ako v ľudskom  tele. Likviduje vírusy a baktérie. Označí choré a deformované bunky, pomôže imunitnému systému ich zlikvidovať, ako zápaly, hnis, plesne, nádory.....

 • ASEA = bilióny stabilizovaných redoxných signalizačných molekúl
 • zvyšuje vstrebateľnosť ostatných užitočných látok, napr. antioxidantov o 500%
 • regeneruje imunitu
 • pomáha onkologickým pacientom ľahšie znášať vedľajšie účinky chemoterapie
 • pomáha pri všetkých stavoch narušeného alebo slabo fungujúceho imunitného systému (chrohnova choroba, tumory, zúženie ciev, ochorenie očí, DM, alzheimer, parkinsonova choroba...)
 • proces obnovy a uzdravenia prebieha v  redox molekulách

 

Zdravotné výhody ASEA

 • stimuluje produkciu antioxidantov – tento produkt zapne a aktivuje antioxidanty v našom tele a spôsobí, že  ich účinky sú o 500% efektívnejšie
 • má nulovú úroveň toxicity, urýchľuje v tele tvorbu vlastných antioxidantov / glutathion, SOD, katalázy/
 • prírodná detoxikácia organizmu
 • posilňuje a chráni bunky
 • znižuje zápaly v tele
 • pomáha bunkám dosiahnuť ich prirodzenú zdravú rovnováhu
 • opravuje bunky na molekulárnej úrovni
 • mnohí športovci s jej pomocou dosiahli nových osobných rekordov a hlásia výrazný pokles doby potrebnej na zotavenie po dlhšom tréningu

 

Redox signálne molekuly

 • sú vytvorené v každej bunke tela, sú životne dôležité pre imunitný systém a na bunkové liečebné mechanizmy
 • ich nevyhnutnosť potvrdzuje aj to, že bez ich dodávky organizmus zomrie v priebehu niekoľkých sekúnd
 • v organizme nie je možné prirodzeným spôsobom zvýšiť produkciu týchto molekúl v bunkách - atómový fyzik Sammuelson stabilizoval tieto molekuly mimo ľudského tela
 • tomuto objavu predchádzalo 16 rokov výskumu
 • vytvorenie redox signálnych molekúl mimo živého organizmu so stabilnými väzbami sa považuje za jeden z najväčších vedeckých objavov za posledných 100 rokov
 • navodia rovnováhu medzi voľnými radikálmi a antioxidantami, čo je kľúčovým prvkom zdravia.
 • chránia imunitný systém
 • postarajú sa o nekvalitné bunky, dávajú pokyn na ich likvidáciu
 • zabraňujú vytváraniu nezdravých buniek
 • zvýšia účinnosť antioxidačného glutathiónu, SOD, katalázy v živých bunkách
 • sú stabilné v žalúdočnej kyseline
 • znížia svalovú bolesť
 • znížia sekréciu kyseliny mliečnej !!! (športovci)
 • sú dôležité pre aktiváciu antioxidantov, ochranu buniek pred toxínmi a voľnými radikálmi
 • komunikujú a vysielajú signály imunitnému systému, aby reagoval na akútne hrozby pre každú bunku
 • ak sú v rovnováhe, imunitný systém a hojenie fungujú na optimálnej úrovni
 • problém je v tom, že stárnutím  z nášho tela postupne ubúdajú, telo si ich nevie nahradiť
 • tvorené do puberty približne do 12r. života, potom je ich tvorba znížená - ľudia okolo 70 rokov ich majú len 10%

 

Dávkovanie

 • roky užívania ukázali, že pitie 1,2 dcl ASEY denne je dostačujúce pre bežné zlepšenie zdravia
 • keď je telo stresované alebo choré, môže byť prospešné dávku zvýšiť

 

Upozornenie

 • je bezpečná pre všetky tkanivá, orgány a systémy tela; je efektívna, môže zvýšiť účinnosť niektorých pôsobkov v tele, ako sú hormóny, inzulín, adrenalín...
 • tým môže vyvolať tzv. ,,čistiacu reakciu”, ktorá nie je nebezpečná, ale môže byť trochu nepríjemná
 • treba sa sledovať, upraviť dávku inzulínu v p.p.
 • neodporúča sa u pacientov s transplantovanými orgánmi, pre tehotné a dojčiace matky, ale môže sa v tomto prípade používať lokálne
 • ASEA je citlivá na znečistenie, nemá sa piť priamo z fľaše
 • nesmie prísť do styku s kovom, napr.: amalgámové plomby, mostíky, kovová lyžička...; v tomto prípade piť cez slamku
 • môže sa užívať aj pri liekoch, treba však vždy upozorniť lekára
 • nemá vedľajšie účinky

 

Balenie: 1000ml-43 EUR

 


 
1
Name
Email
Comment
Or visit this link