Poradca,informátor v oblasti:
životosprávy,zdravotných
ťažkostí,formovania postavy.
J-Synek2.jpg
Diviaky nad Nitricou 33
Mailom:fitness7@azet.sk
Telefonicky:0918490828
Po-Ne:8-20hod.

Pri objednávaní produktov napíšte do mailu okrem adresy
aj vaše telefónne číslo.
Objednávky príjimam:
Mailom : fitness7@azet.sk
Mobil:0918490828
Osobne po dohode
Poštovné sa pohybuje v rozmedzí:1,15-3,60 eur,
v objednávke nad 80 eur sa poštová služba neplatí,
v určitých prípadoch aj pri nižších objednávkach.
Odosielanie výrobkov:do 24hod./ak sú na sklade/

Pri objednávaní produktov napíšte do mailu okrem adresy
aj vaše telefónne číslo.

Jednou z najušľachtilejších činností je znižovanie bolesti a utrpenia druhým.

L-COMPLEX:100g

L-COMPLEX:100g

L-COMPLEX:100g-36eur
L-COMPLEX:100g

L-COMPLEX:100g

L-COMPLEX:100g-40eur
L-COMPLEX

L-COMPLEX

L-COMPLEX 100cps 49eur
Ano NO-11eur

Ano NO-11eur

Ano NO,skutečný zachránca života:11eur

L-complex,

podľa nedávnej študie Americkej firmy má L-COMPLEX minimálne rovnakú účinnosť na likvidáciu
vírusov aj COVID 19,ako IVERMECTIN.

Bližšie informácie sú v dolnej časti článku.

 

Vedecký objav storočia – pôsobenie zázračnej molekuly oxidu dusnatéhoPREDSLOV od : www.zdraviemms.mypage.cz

Krvné riečište je hlavným dopravcom výživných látok ,kyslíka pre bunky v našom organizme.Už približne od 20 rokov môžu niektorý ľudia spozorovať,že na povrchu kože sa viditeľne objavuje spleť tenučkých žiliek,to je ATEROSKLERÓZA-STARNUTIE cievneho systému.Medzi 40-50 rokom života sa ateroskleróza rozvíja už oveľa rýchlejšie,aj keď sa cítime zdravý.Vplyvom viacerých faktorov,ale najmä nedostatočnou výživou vlásočnice,malé žilky strácajú  elastičnosť,pružnosť.Ich priesvit,vnútorný priestor sa zužuje,zaplňuje sa plátmi cholesterolu a iných usadenín.Prestáva v nich dostatočne silno prúdiť krv.Tento stav je v ľudskom tele začiatkom rôznych zdravotných ťažkostí.Starnutie krvného transportného systému sa žiaľ týka aj dôležitých vnútorných orgánov,nielen povrchu tela.L-COMPLEX je produkt vysoko funkčný nielen na uzdravenie liečbu,ale aj PREVENCIU,na pred chádzanie mnohých civilizačných chorôb.Je to výrobok,ktorý nám môže pomôcť vyhnúť sa nadbytočným bolestiam,utrpeniu,žiť kvalitnejší a dlhší život.

INFO hlavne pre športovcov a ľudí pravidelne vykonávajúcich fyzickú aktivitu.


Na súčasnom trhu je širšia škála preparátov  s aminokyselinou ARGININ,CITRULIN,ORNITIN....ale majú podstatne nižšiu účinnosť.L-COMPLEX je výrobok so špeciálnou technológiou,ktorý môže posunúť vaše možnosti,schopnosti radikálne vyššie.Vďaka rozšíreniu žíl,ciev,vlásočníc je aj svalová hmota lepšie prekrvená a zásobená väčším množstvom proteinu-bielkovín,aminokyselín,....týmto procesom sa urýchľuje regenerácia,tvorba nových prírastkov svalov,postupne dochádza k zlepšeniu celovej kondície,vytrvalosti,sily,....skôr sa uzdravujú zranenia spôsobené nielen športovou činnosťou.

Držiteľ Nobelovej ceny za medicínu z roku 1998 Dr. Ignarro vo svojej knihe: Program Ano NO (oxid dusnatý) skutočný záchranca života, došiel k záveru, že rozdiel medzi zdravím a chorobou je často otázkou toho, na akej úrovni NO vo Vašom tele funguje.

L – ARGININ je aminokyselina, ktorá zlepšuje prietok krvného riečišťa, pretože sa v tele mení na NO, ktorý bráni tvorbe krvných zrazenín, vyvolávajúcich srdcový infarkt, mozgovú mŕtvicu a znižuje krvný tlak.

Pôsobenie zázračnej molekuly oxidu dusnatého môžeme ovplyvniť my sami.

NO je fukčný na:

Kardiovaskulárne ochorenia
CHladné končatiny

Cukrovku,diabetes
Nádorové ochorenia,rakovinu
Vredy a iné útvary na povrchu i v tele
Erektilnú dysfunkciu

Únik uriny,močovú inkontinenciu
Infekcie rôzneho druhu
Zápaly
Roztrúsenú sklerózu

Alzheimerovú chorobu
Na rôzne zdravotné ťažkosti kde je zhoršený prietok krvi,slabšia termoregulácia,...

 

Po preštudovaní knihy od Dr.Ignarra sa nám po 2-ročnom bádaní a výskume podarilo vytvoriť produkt, ktorý sme nazvali L-COMPLEX, H-TECHNOLOGY. Vďaka mojej technológii, ktorá je výrobným tajomstvom (preto Hricik Technology) sa podaril produkt, ktorý má vynikajúce výsledky pri:

 • znižovaní hladiny krvného tlaku
 • urologických problémoch
 • odstraňovaní únavy,nedostaku energie
 • viditeľné až výrazné zlepšenie pleti:" pri prebiehajúcich testoch som si tiež všimol, že pacienti, ktorí ho berú zaregitrovali pozitívne zlepšenie svojej pleti".Máme to preukázateľne vyskúšané a podporené radom ďalších výsledkov

         Vplyv NO na ľudské telo:

 • upravuje krvný tlak rozširuje  steny ciev,odstraňuje z nich usadeniny /pláty/
 • urýchľuje liečbu rôznych zranení,pracovných,športových,...
 • znižuje zrážanlivosť krvi – tlmí priľnavosť, zhlukovanie a produkciu krvných doštičiek
 • likviduje patogény,baktérie,plesne,vírusy,parazity,kvasinky,...
 • zneškodňuje aj KORONA VIRUS
 • pomocou neutrofilou a makrofágou začína proces pohlcovania mikroorganizmou
 • zlepšuje erekciu – vazodilatáciou hladkých svalov kavernóznych teliesok a jeho arteriol
 • aktivuje antioxidačnú ochranu
 •  posilňuje imunitu
 • reguluje hladinu inzulínu
 • zvyšuje tvorbu protizápalových cytoxínov
 • zlepšuje vodivosť medzi nervovými bunkami
 • priamo podporuje množenie fibroblastov, rast krvných ciev
 • pomáha tvorbe  kolagénu,čo má vplyv na zlepšenie kvality kože
 • vplýva na tvorbu a dozrievanie granulocytárneho tkaniva a proliferáciu epitelu
 • znižuje hladinu cholesterolu prostredníctvom svojej antioxidačnej aktivity. Výskum naznačuje, že stimulácia produkcie NO u ľudí, ktorí majú zvýšené hladiny cholesterolu umožňuje znížiť dávku statínov až o polovicu!

Produkt L-COMPLEX,H-TECHNOLOGY sa už expeduje do viacerých štátov sveta napr.:Austrália,Nový Zéland,Nemecko,Rakúsko,Rusko,Srbsko,...

1. Študentom, ktorí to brali pred skúškou (aby mali väčší výkon) mi oznámili, že keď bola chrípková epidémia, tak na internáte len oni nemali chrípku. To znamená, že to posilňuje imunitný systém.
2. Mnoho ľuďom, ktorí mali vysoký krvný tlak, sa ich hodnoty upravili, alebo podstatne zlepšili. Sú medzi nimi aj lekári, ktorým to odporučili ich pacienti, užívajúci tento prípravok.
3. Pomohlo to manželskému páru, ktorý nemohol mať deti a liečili sa bezúspešne vo Švajčiarsku a v USA. Po polročnom užívaní sa dostavil výsledok.
4. Máme konkrétnu skúsenosť u liečenie prostaty. Po užívaní už žiadne problémy.
5. U žien s urologickými problémami sa veľmi výrazne zlepšil zdravotný stav.
6. Mnoho ľudí s cukrovku, upozorňujú, že sa im laboratórne výsledky rapídne zlepšili.
7. Pomohlo to tiež alergikom na zlepšenie ich zdravotného stavu.
8. Ja osobne, keď som si zranil oba menisky v kolenách, som mal veľké bolesti a nemohol som takmer chodiť. Bol som objednaný na artroskopiu vo FN v Prahe – Motole. Pred operáciou som užíval 6 lyžičiek prípravku denne a potom keď som prišiel na operáciu k dr. Valentovi a ten uvidel, že chodím už bez problémov a nemám žiadne bolesti, tak mi odporučil neísť na operáciu, ak sa poškodenie nevráti. Dodnes nemám žiadne ťažkosti a bez problémov robím aj drepy.
9. Pani v Prešove mala rakovinu posledného stupňa. Pred rokom mala podľa predpovede lekárov už zomrieť. Dokonca chcela spáchať samovraždu. Teraz, po užívaní tohto produktu (2 lyžičky ráno, 2 napoludnie a 2 večer) vykonáva bežné domáce práce, chodí na nákupy, nepomýšľa na samovraždu a nie je zďaleka tak unavená, ako pred rokom.
10. Mnoho ľudí s cukrovku, upozorňujú, že sa im laboratórne výsledky rapídne zlepšili.
11. Manželka má psíka Yorkshira, ktorý má problém so srdcom. Keď sme mu to dávali, tak to nechcel kvôli chuti, ale keď sa mu po ňom zlepšil stav, tak sám od seba to konzumoval. Zvieratá vedia podľa inštinktu čo im robí dobre.
12. Máme zaznamenaný aj prípad lekára, ktorému sa po 5 rokoch konečne upravil cholesterol do normálnych hodnôt a to po 4 mesačnom užívaní.
Niektoré ďalšie poďakovania:
Mal som zdravotné problémy takmer 2 roky. Počas tohto obdobia neboli doktori prakticky schopní žiadnej pomoci. Jednalo sa s vysokou pravdepodobobnosťou o bakteriálnu alebo parazitárnu nákazu. Počas tohto obdobia sa moje telo dostalo do úplné dezolátneho stavu. Bolesti tela, kĺbov, zimnice, zničené trávenie, ťažké formy insomnie a neustále navieranie a hnisanie krčnej uzliny v oblasti vybratých mandli. Schudol som 14kg. Skúšal som toho veľmi veľa, nechal som obrovské peniaze za diagnostiku, liečbu a podobne, no užívanie prípravku od RNDr. Hricika (L-Complex) znamenal pre mňa zásadný zlom, nakoľko mi veľkú časť problémov efektívne vyriešil! Už od začatia užívania došlo k skutočnej úľave, regenerácii a upraveniu môjho zdravotného stavu a spoločne s ďalšími formami alternatívnej liečby tvoril neoddeliteľný základ môjho súčasného vyliečenia. Ďakujem pánovi Hricikovi za odborne poradenstvo!
R.K.
Vážený pane doktore Hriciku, díky Vašemu přípravku L-COMPLEX H-TECHNOLOGY došlo u mého velmi pracovně vytíženého syna k promptnímu zaléčení jeho medikací špatně korigovatelné esenciální hypertenze. Normotenze byla nastolena během několika dní a trvá stále již několik měsíců. Mnohokrát Vám za sebe a svého syna děkuji.
MUDr. A. S.
Ockovi sa zlepšili v priebehu 4 mesiacov (vybratých 8 balení L-COMPLEXu) hodnoty CRP zo 65 na 12. Pohyblivosť končatín sa výrazne zlepšila, energia sa zvýšila, lepšia elasticita pokožky – ubúdanie vrások. Ďakujeme.
E.M. Poprad
Vážený Pane Doktore, moje dcera Halina je fit a nespavost ustoupila. Moje spaní se natolik zlepšilo, že je to zázrak. Cítím se klidná i veselá, jako bych měla vnitřní úsměv, kašel jíž téměř ustoupil. Čekám, až k nám dorazí knížka, tak se do ní ihned pustíme! Chutná to výborně, jak vřídlo v Karlových Varech, kde jsem se narodila. Hodně zdraví všem lidem na této planetě s L-Complexem přeje
MUDr. H. P.
Na základe svojich zdravotných problémov s črevami a trávením, ktoré ma trápili viac než 8 rokov. Už po prvých troch dňoch som začala pociťovať v mojom prípade obrovskú úľavu na črevách. Ďalšie dni to bolo stále lepšie a lepšie. Teraz, keď užívam tento prípravok už viac ako 1 mesiac sa cítim dobre. Ďalej budem pokračovať v tejto liečbe, lebo vidím a cítim veľký úspech v tomto prípravku. Zatiaľ som doteraz nenašla nič lepšie ako je L-COMPLEX. Na záver tejto správy sa Vám chcem poďakovať za tento super prípravok.
K. D.
Produkt L komplex mi po využívání 3 balení pomohl snížit obsah cukru v těle ze 7,6 na dnešních 6,2. Rovněž mně přestaly bolesti kolen i když má artrózu 2. stupně. Užíval jsem denně pouze 2 vrchovaté lžičky. Zdravím a děkuji za objevení tak významného produktu, který pomáhá hodně lidem.
Ing. P. K.
Efekt L – complexu u mojej manželky ohromil nie iba mňa, ale moju dcéru, ktorá je dobrá internistka. Mala elevovanú Ureu i Kreatinin. Nie je kardiálne nedostatočná, skôr respiračne. Skôr ako začala brať L- complex, musela si i dvakrát do týždňa dávať tbl. Furosemidu. Akonáhle začala retinovať tekutinu, zhoršilo sa jej dýchanie a nabrala na hmotnosti. Mala presiaknuté a na tlak bolestivú kožu predkolenia. T.č. si dáva Furosemid maximálne 1 x za týždeň, predkolenia má ako pred rokmi. Nie sú citlivé, nie sú presiaknuté. Mala zvýšený HCY asi na 23 a po béčkach jej klesol asi na 18. Saturácia kyslíka meraná kontaktným oxymetrom na prste sa jej zlepšila o 8 až 10 %. Dnes má bežne 90 až 91 %. Takéto zlepšenie jej nezaručila ani primárka pre resp. ochorenia, ba i dcéra jej povedala: mami musíš sa s tým naučiť žiť. Máme doma generátor kyslíka- zakúpili sme ho. Manželka musela viac krát denne inhalovať aspoň po pol hodine, aby mohla čiastočne fungovať ako gazdina. Dnes inhaluje iba asi zo zotrvačnosti v noci.
Ja som najskôr narazil na MUDr. Erbena z Prahy. Ten si civilizačné ochorenia predstavoval veľmi jednoducho, že suplementácia B6, B9 a B12 všetko vyrieši. Homocystein síce klesal, ale nie u každého. Mali sme pocit, že je to iba časť pravdy. Kniha ÁNO-NO a Vaše informácie nás presvedčili o tom, že celá pravda je asi determinovaná suplementáciou do normy NO.
MUDr. S Ď
Moja mamka vážne ochorela a koncom januára jej diagnostikovali pokročilé štádium rakoviny pankreasu. Výkonom ERCP jej spravili obštrukciu žlčovodov (žlčník mala vyoperovaný pred 19 rokmi). Hlavný cieľ, ako nám aj lekár pri prepustení z nemocnice povedal bolo dosiahnuť S-bilibrubín celkový na hodnotu aspoň 60 umol/l a keď budeme optimisti tak 40 umol/l. Pri nástupe do nemocnice 28.1.2017 boli 167umol/l a 253 umol/l, po zákroku (vykonaní obštrukcie) a prepustení z nemocnice klesol bilirubín na 160 umol/l, ostatné výsledky „hepatálky“ ako aj zápalové testy CRP boli identické s labor. výsledkami pri príjme do nemocnice.
Po prepustení z nemocnice sme veľa možnosti nemali, jedine začať s kvalitnou životosprávou berúc do úvahy diagnózu a znovu zregenerovať funkčnosť orgánov, priblížiť sa k štandardným hodnotám. Keďže s kvalitou životosprávy už mám svoje vlastné skúseností aj výsledky s rôznymi produktmi, olejmi a výživovými doplnkami ešte v decembri minulého roku sa mi v bio predajni do rúk dostal plagátik s informáciami o Vašom produkte LComplex, kedy som uvažovala, kde by to bolo vhodné použiť. Keďže život priniesol nečakané udalosti, tak som si povedala, že stratiť nemáme čo a verila som, že hádam aj mamke to môže pomôcť. Začali sme len s malou 1 kávou lyžičkou denne, berúc do úvahy, že 2 týždne nemala v ústach v podstate žiadne jedlo a strata na hmotnosti cca 17 kg. Každý deň po malých krôčikoch sa stav pomaly zlepšoval, prijímanie malého sústa jedla, po týždni pomaly začala chodiť. Po 5 týždňoch sme boli na odbery, kde celkový Bílirubín 27.51 umol/l aj kojugovaný 23.88 umol/l. Výrazne zlepšenie vidieť v hepatálkach ako aj na zápalových testoc.
Bola to pre mňa a tiež aj pre mamku veľká motivácia pokračovať v podávaní LComplexu a zvýšiť dávky. Nakoľko sa cítila oveľa lepšie, silnejšia, s väčšou chuťou do života, začala brať LComplex 3-krát denne po kávovej lyžičke. Vtedy jej následne úplne pominuli aj bolesti platničiek v krížovej časti (bolesti ktoré vystreľovali do nôh) s typickým trpnutím nôh.
Ďalšie výsledky zo 4. 4. a 3.5. hovoria sami za seba.. Chcem ešte podotknúť, že si každý deň pichá injekcie na riedenie krvi. Ďalšie testy koncom mája lekár opäť potvrdil, že sú v norme a aktuálne jej idú spraviť obštrukciu, nakoľko výmena sa sa musí spraviť po 3 mesiacoch maximálne 6 mesiacoch. A zajtra to bude 5 mesiacov. Pekne odkyslilo organizmus, regeneruje cievy a pomáha v trávení.
Keďže sa sama dobre cítila, odporučila produkt aj svojmu bratovi, ktorý má 83 rokov a má veľké bolesti s bedrovými kĺbmi (jeden kĺb 10 rokov po výmene). Začal brať 4g podľa odporúčania a už po 2 týždňoch volal, že bolesti ustúpili a môže chodiť
Skúsila to aj jeho manželka, avšak tá zatiaľ nepocítila výsledky, resp. potrebovala by som sa poradiť s lekárom, keď berie lieky na Parkinsona, či tam nie sú nejaké „kontraindikácie“. Alebo tiež môže byť, že teta má oveľa viac zdravotných problémov a tak ako sme spolu rozprávali, trvá to oveľa dlhšie, kým sú tie výsledky pre človeka „hmatateľnejšie“.
Ja sama som produkt začala brať v máji a po cca 2 týždňoch som si uvedomila, že už nepociťujem bolesť v krčnej chrbtici (sedavé zamestnanie) a ráno nevstávam s bolesťami v driekovej oblasti. Musím podotknúť, že 2 roky mám upravenú životosprávu (pozerám, čo jem), čo mi tiež veľmi pomohlo, cvičím a každý deň chodím pravidelne na prechádzky 2-3 hodiny. Ale krk nie a nie „povoliť“ a úplná úľava až keď som začala brať Váš produkt. Tiež keď som po nejakom náročnejšom dni, tak zoberiem väčšiu dávku pred spaním.
Produkt som vyskúšala aj na mojom malom štvornohom priateľovi – psíkovi, ktorý je už senior – má 14 rokov. Je plný života, zlepšuje sa mu sluch, srdiečko je v poriadku, dýchanie čisté, zadná labka, u ktorej sa prejavila luksácia kolena už v pokročilom štádiu, prestal podskakovať a došľapuje na ňu.
Držte nám prsty. O ďalších výsledkoch v súvislosti s mamkou Vás budem informovať.
Prajem Vám pekný deň.
Anka
RNDr. Vladimír Hricik, CSc.
Spoločnosť KNOW Bio oznamuje prielom v objavovaní oxidu dusnatého v boji proti COVID-19
Prvá definitívna demonštrácia účinnosti oxidu dusnatého proti vírusu SARS-CoV-


VÝSKUMNÝ TRIANGLOVÝ PARK, NC , 10. septembra 2020 / PRNewswire / - Spoločnosť KNOW Bio, LLC priniesla prvý definitívny dôkaz, že oxid dusnatý (NO) môže inhibovať vírusovú reprodukciu SARS-CoV-2, ľudského koronavírusu, ktorý spôsobuje COVID- 19. Oxid dusnatý je molekula, ktorú telo prirodzene produkuje, aby regulovala prietok krvi, kontrolovala zápaly a chránila sa pred napadnutím mikroorganizmami.
 
KNOW Bio ukazuje, že terapeutiká na báze oxidu dusnatého musia byť súčasťou proaktívnej reakcie na pandémiu COVID-19.
Tieto míľniky in-vitro experimenty sa uskutočnili testovaním viacerých zlúčenín uvoľňujúcich oxid dusnatý proti vírusu SARS-CoV-2 divokého typu v nezávislom laboratóriu s hlbokou históriou antivírusových výskumov. Na infikované bunky VERO E6 sa aplikovali terapeutické dávky (<200 uM), ktoré vykazovali od dávky závislý účinok na vírusovú replikáciu. Výsledkom bolo viac ako 99,9% zníženie vírusu pozorované po 24 hodinách oproti vírusu pozorovanému na neošetrených bunkách. Ďalej na neinfikované bunky nedošlo k žiadnemu cytotoxickému vplyvu (poškodenie buniek alebo smrť bunky).
„Sme prví, ktorí potvrdili silnú biologickú aktivitu oxidu dusnatého proti SARS-CoV-2, novému koronavírusu, ktorý spôsobuje COVID-19,“ uviedol Neal Hunter , výkonný riaditeľ spoločnosti KNOW Bio, LLC. „Ako líder vo vývoji terapií založených na NO sme mali pocit, že sme v najlepšej pozícii, aby sme dokázali, že NO je účinný proti tomuto vírusu.“
Predchádzajúce správy len špekulovali o potenciáli oxidu dusnatého, ktorý by poslúžil ako terapeutikum pre pacientov s COVID-19 alebo ako preventívne protiopatrenie pre tých, ktorí sú vystavení riziku vírusu. 1 Tieto dohady boli z veľkej časti založené na predchádzajúcich publikovaných vedeckých dôkazoch odvodených zo štúdií uskutočnených s pôvodným vírusom SARS-CoV.
„Rozsiahla literatúra podporujúca funkciu oxidu dusnatého ako širokospektrálneho antimikrobiálneho činidla ukazuje, že prístupy založené na oxide dusnatom môžu hrať úlohu pri prevencii, obmedzovaní a / alebo liečbe pľúcnych následkov COVID-19,“ uviedol Mark Schoenfisch , Ph. D., hlavný vedecký pracovník, KNOW Bio, LLC.
Oxid dusnatý (NO) bol hlásený pre:
⦁    Inhibujte infekciu koronavírusom zmenou väzby špičkových proteínov a narušením schopnosti vírusu pripojiť sa k receptoru a infikovať ľudské bunky. 2
⦁    Inhibujte vírusovú replikáciu koronavírusu vo vnútri infikovanej bunky spomalením produkcie vírusovej RNA - výsledkom je menej vlákien RNA a vírusových kópií. 3
⦁    Inhibujte uvoľňovanie reprodukovaného vírusu zabránením smrti hostiteľských buniek interferenciou s aktivitou kaspázy - častice reprodukovaného vírusu tak zostávajú v infikovanej bunke a šíri sa menej vírusových častíc, aby infikovali ďalšie bunky. 4
„Získali sme nové poznatky o účinných koncentráciách, rýchlostiach uvoľňovania a mechanizme pôsobenia oxidu dusnatého proti ľudskému koronavírusu - poskytujúc cenné poznatky o bezpečnosti a účinnosti,“ pokračoval Schoenfisch.
Očakáva sa, že predloženie na uverejnenie a preskúmanie peer review pred koncom roka.
„Narušujú sa milióny životov a státisíce ľudí sa stratili kvôli tomuto desivému vírusu,“ pokračoval Hunter. „Naše objavy jasne ukazujú, že terapeutiká na báze oxidu dusnatého musia byť súčasťou každej dobre premyslenej reakcie na pandémiu COVID-19.“
O spoločnosti KNOW Bio, LLC
KNOW Bio, LLC je inkubátor prírodných vied zameraný na využitie svojho rozsiahleho portfólia duševného vlastníctva v oblasti oxidu dusnatého na predefinovanie štandardu starostlivosti o množstvo chorôb a stavov. Spoločnosť KNOW Bio zakladá dcérske spoločnosti so zameraním na konkrétne terapeutické aplikácie, v každej z nich zostavuje tímy skúsených pracovníkov a poskytuje im imanie v príslušnej dcérskej spoločnosti. Spoločnosť KNOW Bio si ponecháva kontrolu nad vlastníctvom. Platforma KNOW Bio poskytuje zdieľané zdroje na podporu a urýchlenie nasadenia a rozvoja pomocných vedeckých objavov, ako aj na pomoc pri vytváraní efektívnych klinických a regulačných stratégií. Akonáhle má dcérska spoločnosť vhodnú príležitosť, zvyčajne ide o cieľovú koncepciu, potom uskutočníme predaj, IPO alebo iné financovanie zahŕňajúce túto dcérsku spoločnosť za účelom poskytnutia kapitálu pre ostatné prevádzkové spoločnosti a návratnosti pre investorov. Vast Therapeutics, Inc., Revian Inc., Diabetic Health, Inc. a EmitBio, Inc. sú spoločnosti, ktoré vznikli z platformy KNOW Bio.
Viac informácií nájdete na: www.knowbiollc.com .
VIDEÁ
RNDr.Hricik Vladimír CSc. - pôsobenie zázračnej molekuly oxidu dusnatého - úvod


https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=IBiMTygG8l0&feature=emb_logo

https://www.youtube.com/watch?v=gFEF0UwcNqA

https://www.youtube.com/watch?v=ppsLqnhWqOc
 

L-COMPLEX, H-TECHNOLOGY bol MZ SR zaevidovaný pod číslom OVZ-35.1-24.11.2014-64223 ako potravinový doplnok.

Nekombinovať s liekmi na riedenie krvi!
Silnejší a rýchlejší účinok sa dosiahne doplnením vitamínmi B6,B12,kyselinou listovou,MSM /organická síra/,vitamínom C.

Dobrá účInná kombinácia je aj s OMEGA 3HP Q10+vitamín C+MSM.

Užívanie: výrobca V.Hricík odporúča pre čo najlepšie pôsobenie a výsledky min.jednu celú kúru,to je 6 mesiacov.
Regenerácia,,vyčistenie,spriechodnenie,omladenie cievneho systému  nie je možné zrealizovať za pár dní,či týždňov.
Trvalejšie a želané výsledky si vyžadujú vytrvalosť,trpezlivosť.Vybudovanie kvalitného transportného systému,pevného zdravia
sa určite vyplatí každému,kto kladie svoje zdravie na popredné miesto vo svojom živote.

CENA:
L-COMPLEX 100g: 36eur
MSM/organická síra/ : 100cps-5eur
Vitamín C : 100cps -5eur

MSM+vit.C: 100cps-6,50eur /1cps= 940mg vit.C a MSM/

 
Name
Email
Comment
Or visit this link