Poradca,informátor v oblasti:
životosprávy,zdravotných
ťažkostí,formovania postavy.
J-Synek2.jpg
Diviaky nad Nitricou 33
Mailom:fitness7@azet.sk
Telefonicky:0918490828
Po-Ne:8-20hod.

Pri objednávaní produktov napíšte do mailu okrem adresy
aj vaše telefónne číslo.
Objednávky príjimam:
Mailom : fitness7@azet.sk
Mobil:0918490828
Osobne po dohode
Poštovné sa pohybuje v rozmedzí:1,15-3,60 eur,
v objednávke nad 80 eur sa poštová služba neplatí,
v určitých prípadoch aj pri nižších objednávkach.
Odosielanie výrobkov:do 24hod./ak sú na sklade/

Pri objednávaní produktov napíšte do mailu okrem adresy
aj vaše telefónne číslo.

Jednou z najušľachtilejších činností je znižovanie bolesti a utrpenia druhým.

Ochrana pred žiarením z mobilov,..

Reorganizátor

Reorganizátor

Reorganizátor-7,0eur
Generátor-7.0e

Generátor-7.0e

Generátor-7,0eur
Zl.prúžok 6,0e

Zl.prúžok 6,0e

Zlatý prúžok-6,0eur
Pravda o žiarení
Prvýkrát v histórií ľudstva sa mozgové nádory stávajú najčastejšou príčinou smrti na rakovinu u detí pod 18 rokov!

Mobilný telefón! Prístroj ktorý dnes už používame všetci. Vždy ho máme pri sebe, voláme neustále počas celého dňa. Telefóny nám dnes spríjemňujú aj nudné chvíle. Riešime cez neho biznis, počúvame hudbu, komunikujeme s ním s priateľmi rodinou či firmou. Dnes si už ani neuvedomujeme, koľko hodín strávime denne používaním tejto technológie. Ľudstvo telefóny prijalo s nadšením. Používatelia sa tešia čoraz modernejším technológiám a spoločnosti, ktoré v mobil biznise podnikajú zase obrovským ziskom.
Na vzorke 4 400 ľudí vedec dokázal, že u ľudí, ktorí používali mobilný telefón pravidelne počas desiatich rokov približne hodinu denne, stúpol výskyt niektorých druhov malígnych nádorov až o 240 percent.

Vedeli ste, že…
Francúzko a Fínsko a ďalších 8 štátov sa postavili kriticky k používaniu mobilov!
Chcú dokonca zakázať, aby deti do 12 rokov nemohli používať mobilné telefóny.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZLATÉ PRUŽKY, PRIESTOROVÉ GENERÁTORY-REORGANIZÁTORY
Sú vytvorené podľa vibračnej EPAM technológie A.V.Skvorcovom a E.V.Chmelinskoj.
Všetky reorganizátory sa vyrábajú s použitím tenkých vibračných technologií. Pôsobenie reorganizátorov vysvetluje vynálezca Skvorcov nasledovne:
Keď používate reorganizátor pripojujete sa k môjmu egregoru, egregoru EPAM-technologie a informačnému energetickému polu tvoritelov ,mojich prívržencov a spolupracovníkov.
Reorganizátory existujú len niekolko rokov, ale už počas tejto krátkej doby sme nazbierali veľké skúsenosti s použitím zlatých prúžkov a ďalších reorganizátorov.Sú známe tisíce prípadov ich úspešného použitia. Zlaté prúžky Skvorcova sa prilepujú, alebo prikladajú na choré,bolestivé miesta a nezriedka sa dejú kúzla uzdravenia. Na prúžky veľmi rýchlo reaguje srdce, pečen, obličky, gynekologické orgány,… Efektívne sa lieči menštruačná bolesť, migrény, bolesti chrbta a kĺbov. Prúžky sa prikladajú od 15 minut až na 8 hodin podľa intuície, ale ešte lepšie je vytestovat dobu pôsobenia a množstvo prúžkov pomocou kyvadla.
Prúžky sa môžu používat na štrukturovanie vody. K tomu je potrebné dať pohár vody /najlepšie prevarenej/ na 15-20minut na prúžok. Väčšie množstvo vody až okolo 5 litrov je vhodné položit na reorganizátor /jeho rozmery:11cm na 15cm/,alebo na viac pružkov.Táto voda je potom vhodná na pitie, na rôzne ozdravné a harmonizačné učely. Na polievanie energeticky nabytou vodou dobre reagujú aj rastliny. Pomocou takejto vody sa dá získat 2-3 krát viac úrody. Možu sa ňou napájat aj zvieratá, kravy potom dávaju viac mlieka a sliepky znášaju viac vajíčok.

Na-štrukturovaná voda mení svoje fyzické a chemické vlastnosti. Zaujímavé je použitie reorganizátorov pri výrobe stavebných materiálov. Betón pripravený z takejto vody je až o 30% percent tvrdší,má odlišnú farbu, vzhľad. Zlaté prúžky, generátory sa používaju aj na obnovenie energetiky priestoru. Blokujú geopatogénne zóny a chránia pred škodlivým pôsobením techniky. Skvorcov doporučuje nalepit tuto ochranu tam kde pracujete,kde spíte.V byte je optimálne mať 5-10 prúžkov. Niekoľko prúžkov je vhodné nalepit na počítač, alebo 1-2 reorganizátory. Na mobil stačí jeden zlatý prúžok /dáva sa pod kryt, na baterku/. Spoľahlivo nás ochráni pred karcinogénnym vyžarovaním.

Mikrovlny z mobilu pôsobia podobne, ako mikrovlnky ktoré zahrievajú potravu smerom zvnútra von. Vďaka mobilom PREHRIEVAME MOZGOVE BUNKY tak ich vlastne poškodzujeme a krátime ich životnosť. Zo skuseností našich zakazníkov vieme, že proti nespavosti, trvalej únave a negatívnym vplyvom okolia je dobré umiestniť pod postel energetickú deku v kombinácii s generátormy k navodeniu kvalitného spánku. Pri používaní týchto ochranných výrobkov by sme sa mali riadiť predovšetkým vlastnými pocitmi a intuíciou. Kopírovaním strácajú svoje pôsobenie a stávaju sa z nich len bezcenné papieriky.
CENA:Zlatý pružok-6,0 eur
Reorganizátor-7,0 eur
Name
Email
Comment
Or visit this link