Poradca,informátor v oblasti:
životosprávy,zdravotných
ťažkostí,formovania postavy.
J-Synek2.jpg
Diviaky nad Nitricou 33
Mailom:fitness7@azet.sk
Telefonicky:0918490828
Po-Ne:8-20hod.

Pri objednávaní produktov napíšte do mailu okrem adresy
aj vaše telefónne číslo.
Objednávky príjimam:
Mailom : fitness7@azet.sk
Mobil:0918490828
Osobne po dohode
Poštovné sa pohybuje v rozmedzí:1,15-3,60 eur,
v objednávke nad 80 eur sa poštová služba neplatí,
v určitých prípadoch aj pri nižších objednávkach.
Odosielanie výrobkov:do 24hod./ak sú na sklade/

Pri objednávaní produktov napíšte do mailu okrem adresy
aj vaše telefónne číslo.

Jednou z najušľachtilejších činností je znižovanie bolesti a utrpenia druhým.

Odkyslenie organizmu

Vital wasser

Vital wasser

Vital wasser 600g-22€
Royal plus 400g

Royal plus 400g

Royal plus 400g-35,50€
Zelený jačmeň

Zelený jačmeň

Zelený jačmeň 250g-7,50€
Zelená pšenica

Zelená pšenica

Zelená pšenica 250g-7,50€
Zelený jačmeň

Zelený jačmeň

Zelený jačmeň 250g-7,50€
Alfalfa 250g

Alfalfa 250g

Alfalfa 250g-7,50eur
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
VITALWASSER - Vitálna voda

Výživový doplnok "vitálna voda" obsahuje rozpustené minerály v iónovej forme. Voda pomáha telu optimálne hospodáriť s minerálmi, vyrovnávať straty minerálov a stará sa vďaka obsahu cenných minerálov o dobrý pocit zdravia. Vedci celé desaťročia pátrali po príčine dlhovekosti etnika Hunzov, ktorí patria medzi národy s najvyššou priemernou dĺžkou života na zemi a žijú v neprístupných osadách vysoko v himalájskych vrchoch. Hunzovia netrpia na rakovinu, ani na žiadne degeneratívne ochorenia. Vedci okrem iného zistili, že ich strava a pitná voda obsahuje nesmierne množstvo minerálov. Pijú mliečne zakalenú vodu z ľadovca, ktorú Hunzovia považujú za elixír mladosti. Táto voda spočiatku podobná čistej destilovanej vode naberá do seba na svojej ceste koloidné minerály plné energie. Fyzikálne vlastnosti tejto vody z ľadovca sa podstatne líšia od našej pitnej vody. Vďaka nízkemu povrchovému napätiu táto voda lepšie zachytí výživné látky (minerály a stopové prvky) a transportuje ich až do jednotlivých buniek a zároveň z nich odvádza škodlivé látky. V koloidnej podobe dokáže telo najlepšie vstrebať minerálne látky a stopové prvky.

Odporúčané dávkovanie: Na prípravu "vitálnej vody" rozpustíte 1 lyžicu (cca 10 g) prášku v 1 litri vody z vodovodu a dobre zamiešate. Hotový pripravený nápoj je podobný prírodnej minerálnej vode a obsahuje koloidné minerály, ktorých vstrebateľnosť je až 98%. Z jedného balenia pripravíte 60 litrov vitálnej vody.
Jeden liter tohto nápoja stojí v prepočte 20 cent /7sk/

Skladujte dobre uzavreté na suchom mieste.

Cena:600g-22 €
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ROYAL PLUS

Tento špeciálne vyvinutý doplnok výživy indikovaný hlavne pri stavoch z prekyslenia dodáva Vášmu telu tie minerálne látky a stopové prvky, ktoré rozpúšťajú prebytky kyselín. Royal Plus rozpúšťa nánosy odpadu z látkovej premeny a urýchľuje ich vylučovanie z tela. Royal Plus zásobuje náš organizmus zásaditými minerálnymi látkami a stopovými prvkami a stará sa tak o optimálne odkysľovanie, podporuje vylučovanie kyselín z buniek, ako aj elasticitu väziva, dopĺňa chýbajúce zásady a obsahuje vyvážené množstvá zásaditých živín.

Vďaka špeciálnemu vývoju a zloženiu nášho výživového doplnku, ktorého základom je biologicky pestovaný zelený čaj (typu oolong), dostala táto zmes meno „ROYAL PLUS" viac ako zaslúžene, pretože sa okrem rozsiahleho účinku všeobecného odkyslenia stará tiež o vyváženosť rovnováhy medzi vápnikom a horčíkom, pôsobí uvoľňujúco pri zvýšenom strese vďaka obsahu prírodných extraktov z kamilky a lipy.

Veľmi dôležitá je kombinácia zásady, zeleného čaju v spojení s askorbátom vápenatým, ktorá má všeobecne pozitívny účinok, pretože prispieva k posilneniu imunitného systému. Už po krátkej dobe tak zmiznú choroby z nachladnutia. Okrem horčíka, vápnika, draslíka, sodíka, fosfátu a vitamínov B2, B6 obsahuje denná dávka ROYAL PLUS mega dávku vitamínu C, pretože dostatočné zásobovanie vitamínom C je popri neustálom odkysľovaní najdôležitejším predpokladom pre trvalé zdravie až do vysokého veku. Vitamín C je ten stavebný kameň, ktorý telo potrebuje, aby udržal steny ciev elastické. Nie nadarmo sa hovorí: "Človek je tak mladý, ako sú jeho cievy!"

Dvojnásobný nositeľ Nobelovej ceny Linus Pauling si stanovil ako životnú úlohu prebádanie mnohostranného účinku vitamínu C a preukázal, že je pre udržanie zdravia organizmu nepostrádateľný. Vaše telo sa vie udržať zdravé, keď mu dodáte to, čo k tomu potrebuje. Je pri tom ale odkázané na Vašu pomoc.

Odporúčané dávkovanie: pol hodiny pred jedlom 2-krát denne rozmiešať 1 navŕšenú čajovú lyžičku rozpustnej zmesi v 1/4 litri vody.

Skladujte na suchom mieste v dobre uzavretom obale. Nezahrievajte nad 25°C!

Prekyslenie organizmu
Dnešný jednostranný spôsob stravovania s vysokým podielom mäsa a tukov spôsobuje prekyslenie organizmu. V zásade treba rozlišovať medzi prekyslením žalúdočno-črevného traktu a prekyslením celého organizmu.

Žalúdočno-črevný trakt : Všetko, čo skonzumujeme, spracuje naše telo určitým spôsobom a ovplyvní tým naše zdravie a pocit pohody. Určité jedlá môžu zvýšiť produkciu žalúdočnej kyseliny. Pretože žalúdočno-črevný trakt a tiež tvorba kyseliny silne podlieha aj nášmu psychickému stavu, treba to tiež brať do úvahy.

Pomer zásad a kyselín v našom tele : Naše telo sa snaží udržať konštantný pomer medzi zásadami a kyselinami, preto pri prekyslení organizmu siahne do svojich rezerv z tých oblastí, ktoré obashujú minerálne látky (predovšetkým v kostiach, zuboch, kĺboch, krvi, v pokožke), čím sa organizmus stáva náchylným na rôzne ochorenia.

Royal Plus - zmes na očistu od kyseliny - obsahuje všetko, čo človek potrebuje na to, aby účinne pomohol svojmu telu a spoľahlivo ho očistil od kyseliny. Pite z neho pravidelne 2 až 3-krát denne jednu šálku. Do ¼ litra vlažnej vody zamiešate 1 navŕšenú čajovú lyžičku zmesi a dobre rozmiešate. Prvú šálku, ak je to možné, vypite už ráno nalačno, druhú šálku 1 hodinu po obede.

Nemiešajte však zásaditú zmes v minerálnej vode s obsahom kyseliny uhličitej, lebo časť zásad by sa tým zneutralizovala.

Tí, čo podstúpili očistu od kyseliny, hovoria často o nečakanom a citeľnom zlepšení. Tlak v hlave a závraty, ktoré človeka trápili aj celé roky, zmiznú už po niekoľkých dňoch. Myslenie sa stáva jasnejším, pamäť sa môže často výrazne zlepšiť. Namiesto depresií nastupuje uvoľnená veselosť. Pohyby sa stanú ľahšími, voľnejšími, istejšími, človek začne lepšie vyzerať a cítiť sa o celé roky mladší. Nevyrovnaní a hašteriví ľudia prežívajú pri očistení od kyseliny často v priebehu pár dní zmenu nálady a pretrváva v nich pocit harmónie. Človek zbavený prekyslenia výrazne lepšie znáša aj opaľovanie, lebo ustúpi precitlivenosť na ultrafialové svetlo. Dôkladná očista od kyseliny vedie k duševnej a telesnej pohode. Človek pochopí, že toto je vlastne jeho prirodzený stav. Aj keď sa človek lieči pod lekárskym dozorom, očista od kyseliny je najdôležitejšou podmienkou vyliečenia. Pretože len v dobrom prostredí môžu prosperovať zdravé bunky.

Kto dosiahne acidobázickú rovnováhu, cíti sa ako znovuzrodený. Je to zdravotná prevencia, ku ktorej sa každý môže dopracovať takmer zadarmo. Účinok sa ešte zvýši, ak sa zásaditá zmes pred vypitím minútu poriadne potriasa, prípadne ju možno i pomixovať. Ďalšie zvýšenie účinku možno dosiahnuť rozpustením zásaditej zmesi vo vode, ktorú sme predtým 10 minút prevarili a nechali ju chvíľu vychladnúť. Podľa ajurvedy má táto voda schopnosť preniknúť do najjemnejších oblastí tela a prečistiť ich. Až do poludnia pracujú vylučovacie orgány na plné obrátky, preto by mal človek v priebehu predpoludnia vypiť za liter zásaditej tekutiny na účinnú podporu vyplavovania kyseliny.

Ako účinkuje Royal Plus:
Royal Plus pôsobí najprv akútne, aby cielene odstránil stavy prekyslenia v žalúdočno-tráviacom trakte. Každé prekyslenie žalúdka môže viesť ku kŕčom, ktoré navyše pôsobením stresu odštartujú ďalšiu tvorbu žalúdočnej kyseliny, a taktiež trvalo ovplyvňuje celkový stav zdravia. Tento negatívny regulačný mechanizmus je potrebné prerušiť. Tomu napomáhajú kyselinové regulátory obsiahnuté v zmesi, ktoré pozitívne upravia pH-hodnotu žalúdka. Royal Plus pôsobí aj systémovo, pričom rastlinné látky (hlavne zelený čaj oolong) v ňom obsiahnuté podporujú orgány pri vylučovaní prebytočných kyselín a pomáhajú odstraňovať prípadné poškodenia. Podporne pritom pôsobia minerálne látky a vitamíny. Ak chceme docieliť sladšiu chuť, môžeme do vody spolu s Royal Plus pridať včelí med. Nedoporučuje sa použiť normálny cukor, ani trstinový alebo hnedý cukor. Pravidelné pitie čajovej zmesi Royal Plus je tou najlepšou investíciou do svojho zdravia. Doporučujeme užívať Royal Plus spolu s produktom OPC Bio Complex, pretože kombinácia OPC ("oligomérny praonthocyanidín") spolu s vitamínom C zvyšuje ich synergický účinok. Je však potrebné upozorniť, že len rozumným a vyváženým stravovaním možno docieliť stabilné zdravie. Taktiež pravidelným pohybom a pobytom na čerstvom vzduchu si posilníte svoje zdravie. Royal Plus Vám pri tom pomôže. Doporučujeme prečítať si aj knihu od autora: Kurt Tepperwein - Omladzujúce odkyslenie. Nájdete tam dôležité rady a obšírne informácie o stravovaní.
Cena:400g-35,50€
ZELANÁ PŠĚNICA

Zelená pšenica je svieži enzymatický nápoj plný vitamínov, minerálnych látok, stopových prvkov, aminokyselín a chlorofylu.

"Predstavte si rastlinku mladého jačmeňa alebo pšenice ako klíči, preráža zeminu a dynamicky rastie smerom nahor k slnku. V tomto období priamo saje nesmierne množstvo živín a energie zo zeme, vody, vzduchu a slnka. S úžitkom mladého zeleného jačmeňa a pšenice sú mnohoročné skúsenosti a o ich pozitívnych účinkoch bolo vypracovaných niekoľko desiatok vedeckých prác a štúdií."

ZELENÁ PŠENICA z rady “Green Fountain”

nápoj v prášku
100% čisté prírodné zloženie
balenie 250g

- osviežuje a zároveň odstraňuje pocit únavy
- má vysoko alkalizujúci účinok, obnovuje acidobázickú rovnováhu, čo umožňuje optimálnu funkciu buniek
- má okysličujúce, antioxidačné, detoxikačné a vyživujúce účinky
- je bohatým zdrojom chlorofylu, ktorý podporuje tvorbu hemoglobínu, čo zlepšuje krvný obraz a zvyšuje množstvo kyslíka, ktoré krv môže prepraviť k tkanivám
- neutralizuje toxíny a čistí pečeň
- obsahuje prírodné vitamíny, minerály, stopové prvky a enzýmy
- obsahuje vlákninu, ktorá odvádza z tela toxické a odpadové látky, zmäkčuje stolicu, udržiava obsah čriev v pohybe, čo vedie k prevencii zápchy

Ako sa vyrába?
Pšenica sa zberá, keď dosiahne výšku asi 15cm. Pokosené steblá jačmeňa sa usušia pri nízkej teplote a potom sa zomelú na prášok. Ide o čistý prírodný produkt – 100% prírodné zloženie, neobsahuje žiadne aditíva, farbivá či dochucovadlá.

Použitie: 1-2 čajové lyžičky denne rozmiešať s vodou alebo zeleninovou šťavou, jogurtom, medom a pod.

Cena:250g-7,50 €
ZELENY JAČMEN
Je vyrobený podľa zásad ekologického poľnohospodárstva .Neobsahuje žiadne prímesi, vyrába sa iba zo šetrne spracovaných malých rastliniek jačmeňa obyčajného Hordeum vulgare, ktorý sa žne v období raného rastu vo výške 15-20 cm nad zemou, v čase, keď rastlina čerpá z pôdy a vzduchu najviac účinných látok. Mladý jačmeň je bohatým prírodným zdrojom potrebných živín, minerálov a vitamínov, ale výnimočný je predovšetkým vysokým obsahom viac než 20 živých enzýmov, vlákniny, aminokyselín a rastlinných bielkovín, ktoré sú ľahko využiteľné pre zdravý rast organizmu. Je ideálny na prevenciu patologických stavov.
Zelený jačmeň ovplyvňuje predovšetkým energetické dráhy žalúdka, pankreasu a sleziny, tenkého a hrubého čreva, pečene, žlčníka, srdca, osrdcovníka a troch žiaričov. Vo Vollovom systéme meridiánov (používanom v diagnostike pomocou EAV) sa zelený jačmeň zameriava na energetické dráhy nervovej, orgánovej, väzivovej, kĺbovej a tukovej degenerácie, na dráhy alergie a lymfy.
Použitie:
Zelený jačmeň je vďaka svojej vysokej výživnej hodnote vhodný ako každodenný doplnok zdravého jedálneho lístka. Nevyhnutný je pri jarných očistných pôstoch, diétach, a vhodne sa uplatňuje aj pri redukcii hmotnosti. Ako silný antioxidant chráni telo pred účinkami voľných radikálov a rôznych typov škodlivého žiarenia (UV, RTG., …), regeneruje kožu po ožiarení. Je vhodnou voľbou na prevenciu, aj ako doplnok liečby rakoviny. Normalizuje hladiny cukrov v krvi a pôsobí priaznivo na pankreas, vďaka čomu je vhodný najmä pre diabetikov. Pôsobí proti chudokrvnosti a celkovo čistí krv
a vylepšuje krvný obraz. Vďaka protizápalovému pôsobeniu má svoje uplatnenie pri liečbe mnohých kožných chorôb - akné, alergické vyrážky,
škvrny, ale aj pri liečbe chronických zápalových ochorení vnútorných orgánov (pečeň, srdce, pľúca, …).

Mladý jačmeň
• priaznivo pôsobí na jemnú detoxikáciu organizmu
• podporuje črevnú peristaltiku a pôsobí proti zápche
• pomáha v boji proti nadváhe
• znižuje riziko rakoviny a iných civilizačných chorôb
• urýchľuje hojenie rán
• pôsobí proti vnútorným a vonkajším zápalom a infekciám
• chráni pokožku pred škodlivými druhmi žiarenia
• znižuje telesné pachy, osviežuje dych
• znižuje pH vnútorného prostredia, obnovuje acido-bázickú rovnováhu
• má ochranný vplyv na tkanivá, sliznicu a kožu
• vďaka antioxidačnému pôsobeniu spomaľuje starnutie buniek
• vylepšuje krvný obraz vďaka vysokému obsahu organického železa
• pôsobí priaznivo na hormonálny systém
• dlhodobo vylepšuje psychiku
Dávkovanie:
Preventívna dávka pre dospelých - 1 gram 2x denne /1čaj.lyžička zarovno=1g/
Regeneračné dávky pre dospelých - 2 gramy 2x denne
Pre deti od 3 rokov je dávkovanie polovičné, u starších ľudí je dobré
dávky zvýšiť.

Prášok zamiešajte v pohári studenej alebo vlažnej vody (pozor! Teplota vyššia než 50 °C ničí enzýmy). Nápoj je chutný v kombinácii so zeleninovými šťavami.Mladý jačmeň užívajte nalačno aspoň 20 minút pred jedlom. Pri užívaní tohto produktu je nevyhnutné dodržiavať dostatočný pitný
režim. Výrobok nie je určený pre osoby precitlivené na chlorofyl a jačmeň. Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote 10-25 °C. Prášok si presypte do tmavej dobre uzatvárateľnej krabičky.

Cena:250g-7,50€
ALFALFA
"Green Fountain" Alfalfa - nápoj v prášku

obsahuje veľké množstvo bielkovín a pre človeka potrebných všetkých 8 esenciálnych aminokyselín. Ďalej obsahuje vitamíny A, B, C, E a minerály, hlavne vápnik, ale aj železo, horčík, fosfor, draslík, sodík a zinok. Je vynikajúcim zdrojom vlákniny. Obsahuje chlorofyl.

Alfalfa sa najčastejšie používa pri nasledujúcich zdravotných problémoch:

pri chorobách tráviaceho ústrojenstva a obličiek, pri anémii, nechutenstve, dne, artritíde a reume, vredovej chorobe žalúdka, akútnych a chronických zápaloch močového mechúra, pri zápchach. Pre vysoký obsah vlákniny sa používa aj pri chudnutí.

Výroba:

pokosené mladé zelené výhonky alfalfy/ lucerny sa vysušia pri nízkej teplote a potom sa zomelú na prášok. Čistá príroda- 100% prírodné zloženie, neobsahuje žiadne aditíva, farbivá či dochucovadlá

Alfalfa/ lucerna nebola pestovaná v priemyselnej oblasti, pri pestovaní neboli použité pesticídy.

Návod na použitie:

1–2 čajové lyžičky zamiešajte do vody, ovocného džúsu alebo iného obľúbeného nápoja, príp. do cereálií, šalátu alebo iného studeného jedla.

Nedoporučuje sa dlhodobé užívanie – po dvoch až troch mesiacoch je vhodné zaradiť minimálne mesačnú prestávku.

Zloženie: 100% zelená alfalfa v prášku

Vyrobené v EU

Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Výrobok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Skladujte v suchu.
Cena:250g-7,50eur
Name
Email
Comment
Or visit this link