Poradca,informátor v oblasti:
životosprávy,zdravotných
ťažkostí,formovania postavy.
J-Synek2.jpg
Diviaky nad Nitricou 33
Mailom:fitness7@azet.sk
Telefonicky:0918490828
Po-Ne:8-20hod.

Pri objednávaní produktov napíšte do mailu okrem adresy
aj vaše telefónne číslo.
Objednávky príjimam:
Mailom : fitness7@azet.sk
Mobil:0918490828
Osobne po dohode
Poštovné sa pohybuje v rozmedzí:1,15-3,60 eur,
v objednávke nad 80 eur sa poštová služba neplatí,
v určitých prípadoch aj pri nižších objednávkach.
Odosielanie výrobkov:do 24hod./ak sú na sklade/

Pri objednávaní produktov napíšte do mailu okrem adresy
aj vaše telefónne číslo.

Jednou z najušľachtilejších činností je znižovanie bolesti a utrpenia druhým.

PROBIOSANinovum

PROBIOSANinovum

PROBIOSAN INOVUM 18eur
PROBIOSAN 18eur

PROBIOSAN 18eur

PROBIOSAN 90cps-18eur, PROBIOVET 90cps-18eur
ACIDOPHILUS

ACIDOPHILUS

SUPER ACIDOPHILUS 40tabl.-24€
Tento výrobok je schválený ako výživový doplnok. Nie je to liek, nemožno ho zamieňať za predpísané lieky a jeho účinky nie sú schválené ako liečivé.
Viď.: Smernica Európskej komisie 432/2012, ktorá upravuje obaly a reklamy výživových doplnkov.

Probiosan Inovum

Probiosan Inovum je bioinformačný prípravok obsahujúci komplex probiotických bakterií, inulín, betaglukány a kolostrum.
Probiosan Inovum priaznivo pôsobí predovšetkým na črevá a ich funkciu, podporuje imunitný systém a je prínosom pri všetkých alergických ochoreniach.
Bioinformácie sú frekvencie, ktoré napodobňujú riadiace frekvencie podkôrových centier mozgu, regulujúcich vegetatívnu nervovú sústavu a činnosť vnútorných orgánov. Ich pôsobením sa rušia negatívne informácie a vyvolá sa spätný regeneračný proces.

Veľká častť ľudskej populácie môže mať zdravotné ťažkosti, ktoré súvisia so zlou črevnou mikroflórou.
Najčastejšími dôvodmi?sú znecˇistené životné prostredie, nesprávne stravovanie, stres alebo nadmerné užívanie antibiotík. patogénne mikroorganizmy postupne prevažujú nad prirodzenou cˇrevnou mikroflórou a poškodzujú organizmus. hovoríme o cˇrevnej dysbióze. najcˇastejšie ide o hnilobné baktérie a plesne (candida albicans). úcˇinok týchto patogénnych kmenˇov sa prejavuje nielen ako zažívacie tˇažkosti vo forme hnacˇky, zápchy, plynatosti a nechutenstva, ale aj obmedzením vstrebávania živín, vitamínov a minerálov. bakteriálne toxíny prestupujú cez cˇrevnú stenu do krvi, oslabujú organizmus, poškodzujú imunitný systém a môžu spôsobovatˇ psychické ochorenia.

Účinky a použitie Probiosanu Inovum
zažívacie ústrojenstvo a cˇrevá – hnacˇky infekcˇné, cestovatelˇ ské, po rádioterapii a chemoterapii; zápcha najmä u seniorov, cˇrevné zápaly, zápach z úst
posilnenie imunity – zvýšením aktivity bielych krviniek a tvorbou protilátok
alergické ochorenia dychové a kožné – alergická nádcha, alergický zápal spojiviek, astma bronchiale, kožná žihlˇ avka a atopický ?ekzém, intolerancia laktózy pri alergii na mlieko
liecˇba antibiotikami – podlˇ a nového odporúcˇania nasaditˇ probiotikum súbežne s liekmi, s odstupom 4 hodín od antibiotika
opakované zápaly mocˇového mechúra, gynekologické zápaly
zvýšená hladina cholesterolu
prevencia zubného kazu
vyrovnanie sa so zložitou cˇi necˇakanou životnou situáciou
Energetické pôsobenie Probiosanu Inovum podlˇa princípov tradicˇnej cˇínskej medicíny (TCˇM) ?
Probiosan inovum ovplyvnˇuje predovšetkým energetickú dráhu hrubého a tenkého cˇreva, mocˇového mechúra, pecˇene a žlcˇníka.

Zloženie Probiosanu Inovum
?Probiotický komPlex ?probiotický komplex tvorí 10 úcˇinných bakteriálnych kmenˇov, ktoré sú rozdelené do troch základných skupín. majú pozitívny vplyv na lˇudský organizmus nielen v cˇreve, ale aj v celom organizme (vidˇ tabulˇ ka na nasledujúcej strane).

INULíN
Iinulín funguje v hrubom cˇreve ako tzv. prebiotikum, teda ako zdroj živín pre probiotický komplex. podporuje rast, rozmnožovanie a kolonizáciu prospešných baktérií a zabranˇuje rozmnožovaniu baktérií nepriaznivých. naše telo ho nedokáže rozložitˇ, takže priaznivo pôsobí aj ako vláknina na správne vyprázdnˇovanie, proti hnacˇke a na posilnenie imunitného systému.

BETAGLUKÁNY - EXTRAKT Z HLIVY USTRICOVEJ
betaglukány sú velˇmi úcˇinné a dobre preskúmané prírodné látky na posilnenie imunitného systému. preventívne pôsobia proti infekcˇným ochoreniam, vrátane kvasinkových infekcií. urýchlˇ ujú pooperacˇnú a poúrazovú rekonvalescenciu a ako silný antioxidant chránia organizmus aj pred rôznymi druhmi žiarenia. najkvalitnejšie zdroje glukánov sú huby. úcˇinné látky v probiosane inovum pochádzajú z huby, hlivy ustricovej.

KOLOSTRUM (MLEDZIVO)
kolostrum je tekutina, ktorá vzniká v mliecˇnych žlˇazách hnedˇ po pôrode. obsahuje informácie týkajúce sa všetkých dôležitých oblastí sebaobrany tela (imunity aj psychickej odolnosti), má všetky údaje potrebné na prežitie. u dospelého cˇloveka pomáha vyrovnatˇ sa?s realitou, posilnˇuje imunitu a psychickú odolnostˇ, spresnˇuje orientáciu a zmysly, na ktorých je závislá orientácia, najmä zrak. výrazne skracuje priebeh detských infekcˇných ochorení (kiahne). probiosan inovum obsahuje kolostrum produkované v bio kvalite.

Odporúcˇané dávkovanie:
3x denne 17 kvapiek

Návod na prípravu: do priloženej flˇašticˇky vsypeme pomocou papierového lievika obsah 1 vrecúška, zalejeme vychladnutou, prevarenou pitnou vodu až po horný oblúk flˇašticˇky.
Flˇašticˇku uzavrieme a dôkladne pretrepeme. Pred každým použitím je nevyhnutné obsah opätˇ dôkladne pretrepatˇ až do úplného rozmiešania!

Balenie obsahuje celkom 3 vrecúška – každý na 1 týždenˇ užívania.
Po 3 týždnˇoch užívania nasleduje 1 týždenˇ prestávka.?pocˇas užívania prípravku odporúcˇame zvýšitˇ príjem tekutín.
Neprekracˇujte odporúcˇané denné dávkovanie!

Upozornenie: Nie je určené pre deti. užívanie v čase tehotenstva a dojčenia konzultujte so svojím lekárom. Výživové doplnky nie sú určené na používanie ako náhrada pestrej stravy.
Spôsob skladovania: Uschovávajte uzatvorené, v suchu, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, pri teplote 10–25°c. po rozmiešaní zmesi s vodou odporúčame prípravok uschovávatˇ v chladničke. chráňte pred mrazom.Ukladajte mimo dosahu detí.
CENA: 18eur
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PROBIOSAN

• PODPORA ČREVNEJ PERISTALTIKY
• DETOXIKÁCIA ORGANIZMU A ZVÝŠENIE IMUNITY
• ALERGIA, CHRONICKÉ ÚNAVOVÉ STAVY
• PREVENCIA VZNIKU ČREVNÝCH NÁDOROV
• DOPLNOK PRI DIÉTACH A ZVÝŠENEJ ZÁŤAŽI

Použitie PROBIOSANU:

• zlepšuje funkciu čriev, regeneruje črevnú mikroflóru (napr. po liečbe antibiotikami, steroidmi alebo pri užívaní hormonálnej antikoncepcie)
• obmedzuje rozmnožovanie patogénnych baktérií spôsobujúcich zápaly čriev, zápchu alebo hnačku
• podporuje normálnu črevnú peristaltiku a pravidelné vyprázdňovani
• detoxikuje organizmus a zlepšuje funkciu imunitného systému
• má priaznivý efekt u osôb s neznášanlivosťou laktózy
• zmierňuje alergie, chronické únavové stavy a preventívne pôsobí proti vzniku nádorových buniek v črevách
• je vhodný ako doplnok stravy pri diétach, v období rastu, pri zvýšenej fyzickej alebo psychickej záťaži a pri vegetariánskej strave

Odporúčané dávkovanie
1 kapsula 1–3x denne. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Po 3 týždňoch užívania nasleduje 1 týždeň prestávka. Počas užívania prípravku odporúčame zvýšiť príjem tekutín.

Upozornenie: Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Výživové doplnky nie sú náhradou za pestrú stravu. Uschovávajte pri teplote maximálne 20 °C, kvôli dlhšej životnosti probiotického komplexu odporúčame uschovávať prípravok v chladničke. Ukladajte mimo dosahu detí.

Chlorella pyrenoidosa
Chlorella pyrenoidosa je mikroskopická smaragdovozelená sladkovodná riasa, ktorá svojím tvarom a veľkosťou pripomína červenú krvinku. Je pravdepodobné, že Chlorella je jedným z najstarších organizmov žijúcich na Zemi. Jej vek sa odhaduje na 2,5–3 miliardy rokov a je možné, že práve táto riasa vyvinula mechanizmus fotosyntézy, bez ktorého by neexistoval život. Vďaka vysokému obsahu hodnotných výživových látok sa môže Chlorella považovať za plnohodnotnú potravinu, a preto sa často nazýva aj koncentrovanou zeleninou.

Chlorella účinne pôsobí pri čistení tráviaceho traktu, najmä hrubého čreva, a podporuje rozvoj užitočnej črevnej mikroflóry. Podporuje tak prirodzenú obranyschopnosť tela. Podieľa sa na detoxikovaní organizmu, pretože má schopnosť odstraňovať z tela jedy, ťažké kovy a škodlivé chemické látky pochádzajúce z potravy a ovzdušia. Detoxikačný účinok zabezpečuje chlorofyl v riase a zloženie jej bunkovej steny, ktorá má tri vrstvy. Tá najsilnejšia, stredná, obsahuje celulózové mikrovlákna (= vysoký obsah vlákniny), vonkajšiu vrstvu tvorí látka pomenovaná sporopolenín. Práve tá má schopnosť viazať toxické látky a potom ich z tela odstrániť.

Pri podávaní chlorelly bol vypozorovaný mimoriadny účinok na regeneráciu tkanív a podporu delenia a rastu buniek. Vďaka tomu Chlorella pomáha pri liečbe chronických zápalov, ekzémov, popálenín a zle sa hojacich rán. Užitočná je aj pri regenerovaní organizmu vystaveného dlhotrvajúcemu stresu, po akomkoľvek operatívnom zákroku alebo vystavení žiareniu. Za tieto vlastnosti vďačí riasa látke CGF (Chlorella rastový faktor), považovanej za najúčinnejšiu zložku chlorelly. Zo všetkých druhov rias patriacich do rodu Chlorella má práve Chlorella pyrenoidosa najvyšší obsah rastového faktoru (až 14 %). Chlorella je súčasne bohatým zdrojom množstva dôležitých vitamínov a minerálnych látok.

Probiotický komplex
Probiotický komplex obsahuje pol miliardy živých baktérií Lactobacillus acidophilus a Enterococcus faecium v pomere 1:1. Táto dávka zaisťuje účinnú kolonizáciu črevného traktu a zlepšuje schopnosť vstrebávania živín, vitamínov a minerálnych látok v čreve. Enterococcus faecium vytvára v črevách prostredie nepriaznivé pre pôvodcov črevných ochorení, bráni ich rozmnožovaniu a pomáha zníženiu rizika vzniku hnačky a iných črevných ťažkostí, ako je nadúvanie alebo pocit plnosti. Vyznačuje sa schopnosťou priľnúť k črevnej stene a zabudovať sa do kolónií užitočných črevných baktérií, čím bráni úniku baktérií z čreva a pomáha obnoviť rovnováhu v črevnej mikroflóre.

Prirodzeným zdrojom Lactobacillu acidophilus sú najmä jogurty a iné kyslé výrobky. Množstvo účinných živých baktérií v jogurtoch však veľmi kolíše a najmenej sa ich vyskytuje vo výrobkoch s predĺženou trvanlivosťou. Potravinové doplnky s obsahom Lactobacillus acidophilus sú preto ich veľmi vhodným alternatívnym zdrojom.

Inulín
Inulín funguje v hrubom čreve ako zdroj živín pre probiotický komplex. Podporuje rast „prospešných“ baktérií a zároveň bráni rozmnožovaniu baktérií nežiadúcich. Pomáha predchádzať infekčným hnačkám, posilňuje imunitný systém a chráni črevo pred nádorovým ochorením.

PROBIOSAN 90tcps.-18eur
PROBIOVET 90cps-18eur
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SUPER ACIDOPHILUS KLAS 10miliard

Naše firma vám přináší další nový přírodní přípravek. Jedná se o vyváženou kombinaci probiotických kultur, které známe již z přípravku Super Acidophilus plus 6 miliard a prebiotických vyživujících látek. Kombinace probiotik a prebiotik tak splňuje nejpřísnější kritéria moderního potravinového doplňku.

Probiotika představují skupinu živých mikroorganizmů, které tvoří přirozenou součást naší mikroflóry a sehrávají zde významnou roli. Mezi probiotika obvykle řadíme kmeny lactobacilů a bifidobakterií. Probiotika proto chápejme jako přátelské bakterie, které regulují a obnovují přirozené prostředí střevní mikroflóry a podílejí se na mnoha biochemických procesech v našem trávicím traktu.
V novém přípravku Super Acidophilus Klas 10 miliard koncentrujeme řadu komplexních a vzájemně se doplňujících probiotických bakterií, které mají blahodárné účinky pro náš organismus. V každé kapsli čeká 10 miliard aktivních a blahodárných buněk, což je zaručeno precizní výrobou.

Jaké je nové složení přírodního přípravku Super Acidophilus Klas 10 miliard:
Super Acidophilus Klas 10 miliard, jak už název vypovídá, je doslova napěchovaný přátelskými bakteriemi. Do přípravku jsme přidali nové kmeny bakterií, zvýšili jsme jejich počet a doplnili jej o fruktooligosacharidy, které slouží jako výživa probiotickým bakteriím. Tyto faktory přispívají k vyšší účinnosti (terapeutický účinek) a rezistenci (odolnosti) přípravku vůči žaludečním a žlučovým kyselinám.

Složení
Super Acidophilus Klas 10 miliard obsahuje:
Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus plantarum, Bifido longum, Bifido bifidum a Lactobacillus casei.

Lactobacillus acidophilus má v lidském organismu řadu prospěšných úkolů. Jednak osidluje naši mikroflóru, čímž potlačuje růst patologických bakterií. A dále Lactobacillus acidophilus pomáhá při léčbě kvasinkových infekcích, průjmech, zánětech močových cest, zápachu z úst a při i po léčbě antibiotiky, chemoterapeutiky či cytostatiky, které obvykle mikroflóru střeva kompletně zničí.
Lactobacillus rhamnosus plní své úkoly zejména při akutních či chronických průjmech z velké příčiny způsobených patologickými bakteriemi. Jeho blahodárných účinků proto využijeme jak při enteritidách, tak i při průjmech, které jsou způsobeny například Ulcerózní kolitidou či Morbus Crohn. Lactobacillus rhamnosus rovněž přispívá k posílení imunitního systému.
Lactobacillus plantarum má v našem organismu také zajímavé funkce. Jeho účinků můžeme využívat při nadýmání, plynatosti, zácpě nebo průjmu. Lactobacillus plantarum pomáhá k udržení střevní rovnováhy, pomáhá nemocným s onemocněním dráždivého tračníku, posiluje funkce imunitního systému a je prevencí nádorových onemocnění.
Bifido longum a Bifido bifidum napomáhají organismu v boji proti rozličným střevním zánětům a mají prokazatelný protinádorový účinek a tím nás chrání před rozvojem nádorové onemocnění.
Lactobacillus casei prokazatelně zvyšuje přirozenou obranyschopnost organismu zvláště v kombinaci s Bifido longum a Bifido bifidum. Dále Lactobacillus casei pomáhá při alergiích, při zánětech střeva, při použití v kombinaci s Betavitalem se pak podílí na efektivní potlačení bakterií Helicobacter pylori a přisuzují se mu také ochranné protinádorové účinky.

Dále se všechny tyto probiotické bakterie, které jsme pečlivě vybrali do našeho přírodního přípravku, podílejí na obnově přirozené střevní mikroflóry, zasahují do tvorby látek, které zvyšují naši imunitu (aktivace makrofágů a tvorba imunoglobulínů), podílejí se na využití minerálních látek vápníku, železa a na tvorbě vitamínů skupiny B.

Jak z tohoto krátkého popisu funkcí můžete vidět, naše probiotika mají široký účinek. Každá bakterie má své specifické úkoly a spojením více kmenů bakterií tak dostáváme komplexní přírodní produkt špičkové úrovně.

Aby mohla naše přátelská armáda probiotik plnit své úkoly a funkce, musí být podporována ze zálohy. Možná si řeknete, o čem to tu mluvím, ale vězte, že mám na mysli druhou podstatnou část nového přípravku Super Acidophilus Klas 10 miliard, a to takzvané prebiotické zálohy.

Prebiotika hrají v našem novém přípravku zásadní roli.
Prebiotika jsou nevstřebatelné látky, které se v tlustém střevě stávají živnou půdou jen pro naše milé probiotické bakterie. V našem přípravku používáme pro tyto účely čistě přírodní fruktooligosacharidy.
Fruktooligosacharidy jsou v podstatě složité cukry, které vyživují a zároveň poskytují živný substrát (tzn. výživu) probiotickým bakteriím. Probiotické bakterie tím získávají příznivé podmínky pro svůj vlastní život. Jako zdroj fruktooligosacharidů jsme zvolili inulin, který získáváme z Čekanky obecné.
Díky fruktooligosacharidům se rychleji pomnožují (zvyšují svůj počet), rychleji rostou a rychleji v lidském organismu působí (rychlejší nástup terapeutického účinku). Příznivé působení samotných fruktooligosacharidů můžeme pozorovat při zácpě, průjmu a rovněž při potlačení růstu patologických bakterií.

Pro koho je Super Acidophilus Klas 10 miliard vhodný:
- pro děti (odpadne složité přesvědčování dětí, žvýkací tablety mají výbornou chuť)
- pro dospělé všech věkových kategorií
- pro těhotné a kojící ženy

Můžeme Super Acidophilus Klas 10 miliard kombinovat s ostatními přípravky Klasu:
- Super Acidophilus Klas 10 miliard lze kombinovat se všemi našimi přípravky

Skladování:
Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C v uzavřeném obalu.
Hlavní účinky

* při akutních a chronických průjmech
* při zácpě
* při nadýmání, plynatosti a bolestech břicha
* při ulcerózní kolitidě a Crohnově chorobě
* při senné rýmě a dalších dýchacích alergiích
* při ekzémech
* při problémech s obranyschopností organismu
* při léčbě pomocí antibiotik, nesteroidních antirevmatik, chemoterapeutik či cytostatik
* při podpůrné léčbě nádorových onemocnění
* při vaginálních mykózách
* při plísních v organismu
* při potravinových alergiích nebo intolerancích
* při anemií
* při dráždivém tračníku
* při zánětech močových cest
* při zápachu z úst
* při podpůrné léčbě žaludečních vředů a Helicobacter pylori (spolu s Betavitalem)
* při metabolických onemocněních

Užívání

Má-li být kolonizace střevního traktu užitečnými bakteriemi opravdu účinná, je nutno jich dodat střevu dostatečné množství. Přípravek firmy KLAS se naštěstí vyznačuje zvláště silnou dávkou těchto bakterií (10 miliard v jedinné kapsli), což zaručuje úspěšnou kolonizaci střeva.

Při prevenci rozžvýkat jednu tabletu denně.

Při onemocnění pak od dvou do šesti tablet za den.

Super Acidophilus Klas 10 miliard nemá žádné nežádoucí účinky. V minimálních případech se může objevit intolerance na přípravek.

Cena:40tabl.-24 €
Name
Email
Comment
Or visit this link